Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj150
tydzień172
miesiąc1496
wszystkie396865

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW Żak 2022
MW Żak 2022 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

2.05.2022 Laskowice

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

575

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

45

2.

576

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

42

3-4

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

39

 

2909

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

39

5-8

11676

Kurowski

Beniamin

LUKS Chełmno

2011

34

 

6498

Wika

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2011

34

 

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

34

 

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

34

Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków

Lp.

 

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

2912

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

45

awans do MP

2.

11676

Kurowski

Beniamin

LUKS Chełmno

2011

42

awans do MP

3.

2907

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

40

4.

11777

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

38

5-6

6498

Wika

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2011

36

 

5285

Blicharz

Adam

Sokół Gniewkowo

2011

36

7-8

3169

Andrzejewski

Kacper

Energa KTS Toruń

2011

33

 

3146

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

33

9-16

7815

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

27

 

1876

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2021

27

 

1443

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

27

 

7819

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

27

 

11677

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

27

 

6748

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2011

27

 

5861

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

27

 

7821

Krzemiński

Dominik

LUKS Chełmno

2011

27

17-24

11740

Boguń

Marcel

LUKS Kusy Laskowice

2013

18

 

11776

Kaczmarek

Julian

Energa KTS Toruń

2012

18

 

6747

Bałdyga

Przemysław

MLUKS Orlik Kcynia

2011

18

 

11735

Odia

Kacper

LUKS Kusy Laskowice

2012

18

 

5864

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

18

 

5289

Ozga

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2011

18

 

11403

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

18

 

11731

Archacki

Miłosz

LUKS Kusy Laskowice

2011

18

25-26

11781

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

12

 

11742

Zielewski

Antoni

LUKS Kusy Laskowice

2015

12

Gra podwójna

1.

 

Glanert Olaf

Jędrzejewski Oliwer

Olimpia Grudziądz

2.

 

Szczutkowski Kacper

Kurowski Beniamin

LUKS Chełmno

3-4

 

Utylski Ignacy

Wika Jakub

KS Nowa Era Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

 

Wójcik Patryk

Pankowski Jakub

LUKS Chełmno

5-8

 

Lippki Ksawery

Facenna Luca

LUKS Chełmno

 

 

Drajem Mateusz

Olędzki Oskar

Energa KTS Toruń-UKS TOP Solec Kuj.

 

 

Cymerski Antoni

Andrzejewski Kacper

Energa KTS Toruń

 

 

Blicharz Adam

Ozga Wojciech

Sokół Gniewkowo

9-14

 

Rujner Szymon

Szot Radosław

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Odia Kacper

Zielewski Antoni

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Bałdyga Przemysław

Kieca Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

 

 

Cymerski Witold

Kaczmarek Julian

Energa KTS Toruń

 

 

Drzazga Mikołaj

Szulc Karol

LUKS Chełmno

 

 

Archacki Miłosz

Boguń Marcel

LUKS Kusy Laskowice

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków

3.05.2022 Grudziądz

1.

18

Olimpia Grudziądz

Glanert Olaf

Jędrzejewski Oliwer

 

2.

198

LUKS Chełmno

Wójcik Patryk

Pankowski Jakub

 

3-4

14

Energa KTS Toruń

Andrzejewski Kacper

Drajem Mateusz

Cymerski Antoni

 

198

LUKS II Chełmno

Szczutkowski Kacper

Kurowski Beniamin

 

5-6

198

LUKS III Chełmno

Lippki Ksawery

Facenna Luca

 

 

361

LUKS Kusy Laskowice

Szot Radosław

Rujner Szymon

 

7-8

325

Sokół Gniewkowo

Blicharz Adam

Ozga Wojciech

 

 

106

KS Nowa Era Toruń

Utylski Ignacy

Nowakowski Adrian

 

9.

14

Energa KTS II Toruń

Cymerski Witold

Kaczmarek Julian

 

10.

361

LUKS Kusy II Laskowice

Archacki Miłosz

Boguń Marcel

 

11.

106

KS Nowa Era II Toruń

Lewandowski Maciej

Tyburski Kornel

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz