Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW Senior 2023
MW Senior 2023 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów

12.02.2023 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

1.

51

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

120

2.

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

115

3-4

333

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

107

 

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

107

5-8

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

98

 

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

98

 

340

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

98

 

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

98

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

1.

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

120

awans do MP

2.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

115

3-4

51

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

107

 

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

107

5-8

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

98

 

340

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

98

 

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

98

 

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

98

9-16

6394

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

83

 

1486

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

83

 

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

83

 

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

83

 

1482

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

83

 

339

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

83

 

5302

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

83

 

4638

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

83

17-21

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

67

 

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

67

 

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

67

 

4506

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

67

 

1488

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

67

Gra Podwójna

1.

Kotowski - Szymanek

Energa KTS Toruń

 

2.

Grela-Ufnal

Gwiazda Bydg.-UKS Top Solec Kujawski

 

3-4

Zgliński-Sawina

Energa KTS Toruń

 

 

Michna-Czerwiński

Energa KTS Toruń

 

5-8

Jarząbkowski-Mańkowski

Gotyk Toruń-Piast Kruszwica

 

Piotrowski-Szurlej

Energa KTS Toruń

 

 

Makowski-Gronowski

LUKS Chełmno

 

Olszewski-Pochylski

Emdek Bydgoszcz-Gwiazda Bydgoszcz

 

9-14

Rękas Maciej-Rękas Miłosz

KS Nowa Era Toruń

 

 

Łącki-Bardon

Energa KTS Toruń

 

 

Przybytkowski-Kęsik

LUKS Chełmno-KS Nowa Era Toruń

Gra Mieszana

1.

Kotowski - Kluszewska

Energa KTS Toruń

 

2.

Szurlej - Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

3-4

Ufnal - Drąg

UKS Top Solec Kuj-LUKS Chełmno

 

 

Makowski - Piłat

LUKS Chełmno

 

5-8

Zgliński - Przybytkowska

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Sawina - Łącka

Energa KTS Toruń

 

 

Michna - Miklaszewska

Energa KTS Toruń

 

 

Czerwiński - Jarkowska

Energa KTS Toruń

 

9-16

Pochylski - Szoch

Gwiazda Bydgoszcz-Emdek Bydgoszcz

 

Łącki - Wycichowska Agata

Energa KTS Toruń

 

 

Rękas Miłosz-Rękas Julia

KS Nowa Era Toruń

 

Szymanek - Sonnenberg

Energa KTS Toruń

 

 

Kęsik - Krause

KS Nowa Era Toruń - Emdek Bydgoszcz

 

 

Mańkowski - Lemańska

Piast Kruszwica-Krajna Sępólno

 

Rękas Maciej - Słupska

KS Nowa Era Toruń - LUKS Chełmno

 

 

Olszewski - Łęgowska

Emdek Bydgoszcz

17-18

Przybytkowski-Grzebielucha

LUKS Chełmno-KS Nowa Era Toruń

 

Gronowski - Rogulska

LUKS Chełmno

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz