Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW Żak 2023
MW Żak 2023 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

29.04.2023 Grudziądz

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

45

2.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

42

3-4

3965

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

39

 

1505

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

39

5-8

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

34

 

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

34

 

6120

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

34

 

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

34

Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

45

awans do MP

2.

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

42

awans do MP

3.

6120

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

40

4.

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

38

5-6

6118

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

36

 

6121

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

36

7-8

4545

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2012

33

 

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

33

9-16

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

27

 

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

27

 

8349

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

 

2662

Łukasiak

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2012

27

 

3021

Stec

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2013

27

 

8688

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

27

 

8359

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

 

2663

Błaszkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toruń

2012

27

17-22

8376

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

 

8358

Lau

Xawier

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

 

8366

Oczki

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

 

8399

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

20

 

11611

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

20

 

5398

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

20

Gra podwójna

1.

 

Glanert Olaf

Jędrzejewski Oliwer

Olimpia Grudziądz

2.

 

Szczutkowski Kacper

Wójcik Patryk

LUKS Chełmno

3-4

 

Drajem Mateusz

Olędzki Oskar

Energa KTS Toruń-UKS TOP Solec Kuj.

 

 

Drzazga Mikołaj

Szulc Karol

LUKS Chełmno

5-8

 

Łukasiak Maciej

Stec Franciszek

KS Nowa Era Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Facenna Luka

Lippki Ksawery

LUKS Chełmno

 

 

Nowakowski Adrian

Utylski Ignacy

KS Nowa Era Toruń

 

 

Borek Kaspian

Lewandowski Jan

LUKS Chełmno-Emdek Bydgoszcz

9-13

 

Filipiak Wojciech

Szulc Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Błaszkiewicz Mateusz

Błaszkiewicz Kamil

KS Nowa Era Toruń

 

 

Oczki Mikołaj

Lau Xawier

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Cymerski Witold

Sarnowski Franciszek

Energa KTS Toruń

 

 

Złotek Natan

Leszczyński Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków

30.04.2023 Grudziądz

1.

57

Olimpia Grudziądz

Glanert Olaf

Jędrzejewski Oliwer

Wolf Cezary

2.

110

LUKS Chełmno

Wójcik Patryk

Szczutkowski Kacper

 

3-4

110

LUKS II Chełmno

Facenna Luca

Lippki Ksawery

 

 

174

KS Nowa Era Toruń

Utylski Ignacy

Nowakowski Adrian

 

5-8

510

LUKS Orzeł Rynarzewo

Złotek Natan

Leszczyński Dominik

 

 

110

LUKS III Chełmno

Drzazga Mikołaj

Szulc Karol

 

 

035

Energa KTS Toruń

Cymerski Witold

Drajem Mateusz

 

 

174

KS Nowa Era III Toruń

Błaszkiewicz Kamil

Parzyszek Antoni

 

9-10

174

KS Nowa Era II Toruń

Łukasiak Maciej

Błaszkiewicz Mateusz

 

 

510

LUKS Orzeł II Rynarzewo

Filipiak Wojciech

Szulc Szymon

 

11-12

035

Energa KTS II Toruń

Sarnowski Franciszek

Liberacki Marcel

 

 

510

LUKS Orzeł III Rynarzewo

Oczki Mikołaj

Wieczorek Stanisław

Lian Szymon

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz