Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW Junior 2023
MW Junior 2023 Drukuj
 
        

Mistrzostwa Województwa Juniorów

19.03.2023 Sępolno Kraj.

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

1.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

2004

90

 

2.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

85

 

3-4

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

79

 

 

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

79

 

5-8

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

71

 

 

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

71

 

 

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

71

 

 

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

71

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów

L.p

 

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

1.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

90

awans do MP

2.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

85

awans do MP

3.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

81

4.

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

77

5-6

2689

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

73

 

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

73

7-8

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

69

 

3023

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

69

9-12

2129

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

62

 

4538

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

62

 

3022

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

62

 

2128

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

62

13

4544

Nowicki

Przemysław

UKS Top Solec Kuj.

2004

57

Gra Podwójna

1.

 

Staszczyk - Michna

Energa KTS Toruń

2.

 

Szurlej - Łukaszewski

Energa KTS Toruń-Gwiazda Bydg.

3-4

 

Dereszewski-Jagodziński

KS Nowa Era Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Zgliński-Kęsik

Energa KTS Toruń-KS Nowa  Era

5-8

 

Kaczan-Nowicki

UKS Top Solec Kuj.

 

 

Mańkowski-Gotowalski

Piast Kruszwica-IKTS Noteć Inowr.

 

 

Stec - Stolarski

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Białka Marcin-Białka Krzysztof

Sokół Gniewkowo

Gra Mieszana

1.

 

Staszczyk- Piłat

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

2.

 

Mańkowski-Lemańska

Piast Kruszwica-Krajna Sępóno

3-4

 

Łukaszewski - Drąg

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

 

 

Zgliński - Przybytkowska

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

5-8

 

Kęsik - Dąbrzał

KS Nowa Era Toruń-Maximus Broker Toruń

 

 

Gotowalski - Osińska

IKTS Noteć Inowrocław-Emdek Bydg.

 

 

Szurlej - Kurzawska

Energa KTS Toruń

Drużynowe Eliminacje do Mistrzostw Polski  Juniorów

26.03.2022 Toruń

1.

174

KS Nowa Era Toruń

Kęsik Gracjan

Dereszewski Michał

Wypij Radosław

awans do MP

2.

198

IKTS Noteć Inowrocław

Gotowalski Jakub

Stec Oliwier

Stolarski Dawid

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów

26.03.2022 Toruń

1.

035

Energa KTS Toruń

Staszczyk Konrad

Zgliński Antoni

Derkowski Franciszek

2.

174

KS Nowa Era Toruń

Kęsik Gracjan

Dereszewski Michał

Wypij Radosław

3.

198

IKTS Noteć Inowrocław

Gotowalski Jakub

Stec Oliwier

Stolarski Dawid

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz