Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW Senior 2024
MW Senior 2024 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów

03.03.2024 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

1.

80

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

120

2.

408

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

115

3-4

1501

Jarząbkowski

Paweł

KTS Maximus Broker Toruń

2

107

 

2089

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

107

5-8

1874

Dykowski

Mateusz

KS Pogoń Mogilno

94

98

 

5163

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

98

 

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

98

 

93

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

98

9

98

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

95

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

1.

93

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

120

awans do MP

2.

1874

Dykowski

Mateusz

KS Pogoń Mogilno

94

115

3-4

408

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

107

 

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

107

5-8

98

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

98

 

1501

Jarząbkowski

Paweł

KTS Maximus Broker Toruń

2

98

 

5163

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

98

 

2089

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

98

9-16

2788

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

83

 

82

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

83

 

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

9

83

 

77

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

83

 

85

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

83

 

404

Majchrzak

Michał

UKS Top Solec Kuj.

99

83

 

2768

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

83

 

196

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

83

17-24

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

63

 

2763

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

63

 

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

8

63

 

7139

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

63

 

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

8

63

 

2804

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

63

 

2789

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

63

 

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

10

63

Gra Podwójna

1.

Rękas Miłosz-Sawina

KS Nowa Era Toruń-Energa KTS Toruń

 

2.

Kotowski-Bardon

Energa KTS Toruń

 

3-4

Piotrowski-Dykowski

Energa KTS Toruń-Pogoń Mogilno

 

 

Michna-Kurtyka

Energa KTS Toruń

 

5-8

Jarząbkowski-Mańkowski

KTS Maximus Broker Toruń-Piast Kruszwica

 

Zgliński-Szurlej

Energa KTS Toruń

 

Jagodziński-Rudolf

LUKS Chełmno

 

Ufnal-Majchrzak

UKS Top Solec Kuj.

 

9-12

Szeszko-Wiechecki

KTS Maximus Broker Toruń

 

Rękas Grzegorz-Dereszewski

KS Nowa Era Toruń

 

 

Olszewski-Pochylski

Emdek Bydgoszcz-Gwiazda Bydgoszcz

 

Kęsik-Rękas Maciej

KS Nowa Era Toruń

 

Gra Mieszana

1.

Kęsik-Kowalska Wiktoria

KS Nowa Era Toruń-MLUKS Orlik Kcynia

 

2.

Ufnal - Łęgowska

UKS Top Solec Kuj-Emdek Bydgoszcz

 

3-4

Szurlej-Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

 

Michna - Błażejewicz

Energa KTS Toruń

 

5-8

Zgliński - Piłat

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Rękas Maciej-Rękas Julia

KS Nowa Era Toruń

 

Dykowski-Dąbrzał

Pogoń Mogilno-IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Olszewski-Szoch

Emdek Bydgoszcz

9-16

Kotowski-Drąg

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Mańkowski - Lemańska

Piast Kruszwica-Krajna Sępólno

 

Jagodziński-Przybytkowska

LUKS Chełmno

 

Kurtyka-Rogulska

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Rudolf-Słupska

LUKS Chełmno

 

Bardon-Palacz

Energa KTS Toruń

 

 

Jarząbkowski-Mikulska

KTS Maximus Broker Toruń

 

 

Wiechecki-Palicka

KTS Maximus Broker Toruń-Emdek Bydg

 

17-18

Szeszko-Maruszak

KTS Maximus Broker Toruń

 

 

Rękas Grzegorz-Wycichowska

KS Nowa Era Toruń-Energa KTS Toruń

 

Mateusz Dykowski ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie przy stole

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz