Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW Seniorka 2024
MW Seniorka 2024 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek

03.03.2024 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

1.

78

Błażejewicz

Zuzanna

Energa KTS Toruń

2001

120

2.

164

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

115

3-4

5144

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

107

 

531

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

107

5-8

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

98

 

84

Palacz

Katarzyna

Energa KTS Toruń

2005

98

 

170

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

98

 

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

98

9

5791

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

95

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

1.

84

Palacz

Katarzyna

Energa KTS Toruń

2005

120

awans do MP

2.

164

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

115

3-4

5144

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

107

 

5791

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

107

5-8

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

98

 

531

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

98

 

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

98

 

170

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

98

9-12

5600

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Orlik Kcynia

2007

88

 

7943

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

88

 

1489

Mikulska

Kinga

KTS Maximus Broker Toruń

2008

88

 

91

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

88

13-16

1487

Maruszak

Emilia

KTS Maximus Broker Toruń

2006

78

 

2805

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

78

 

5150

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

78

 

195

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

78

17-19

5165

Palicka

Magdalena

Emdek Bydgoszcz

2003

70

 

5170

Wycichowska

Agata

Emdek Bydgoszcz

2000

70

 

5599

Kowalska

Julia

MLUKS Orlik Kcynia

2009

70

Gra Podwójna

1.

Łącka-Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

2.

Piłat-Przybytkowska

LUKS Chełmno

3-4

Słupska-Rogulska

LUKS Chełmno

 

Drąg-Lemańska

LUKS Chełmno-Krajna Sępólno

5-8

Błażejewicz-Palicka

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

 

Łęgowska-Szoch

Emdek Bydgoszcz

 

Rękas J.-Wycichowska

KS Nowa Era Toruń-Energa KTS Toruń

 

 

Kowalska J.-Kpwalska W

MLUKS Orlik Kcynia

 

9-10

Palacz-Dąbrzał

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Mikulska-Maruszak

KTS Maximus Broker Toruń

 

Gra Mieszana

1.

Kęsik-Kowalska Wiktoria

KS Nowa Era Toruń-MLUKS Orlik Kcynia

 

2.

Ufnal - Łęgowska

UKS Top Solec Kuj-Emdek Bydgoszcz

 

3-4

Szurlej-Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

 

Michna - Błażejewicz

Energa KTS Toruń

 

5-8

Zgliński - Piłat

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Rękas Maciej-Rękas Julia

KS Nowa Era Toruń

 

Dykowski-Dąbrzał

Pogoń Mogilno-IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Olszewski-Szoch

Emdek Bydgoszcz

9-16

Kotowski-Drąg

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Mańkowski - Lemańska

Piast Kruszwica-Krajna Sępólno

 

Jagodziński-Przybytkowska

LUKS Chełmno

 

Kurtyka-Rogulska

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Rudolf-Słupska

LUKS Chełmno

 

Bardon-Palacz

Energa KTS Toruń

 

 

Jarząbkowski-Mikulska

KTS Maximus Broker Toruń

 

 

Wiechecki-Palicka

KTS Maximus Broker Toruń-Emdek Bydg

 

17-18

Szeszko-Maruszak

KTS Maximus Broker Toruń

 

 

Rękas Grzegorz-Wycichowska

KS Nowa Era Toruń-Energa KTS Toruń

 

Wiktoria Przybytkowska ukaraną żółltą kartką za niesportowe zachowanie przy stole

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz