Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW Żaczka 2024
MW Żaczka 2024 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

20.04.2024 Laskowice

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

174

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

45

2.

7152

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

42

3-4

8320

Synakiewicz

Nina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

39

 

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

39

5-8

8302

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

34

 

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

34

 

169

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

34

 

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

34

Eliminacje do Mistrzostw Polski  Żaczek

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

169

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

45

awans do MP

2.

8302

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

42

awans do MP

3.

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

40

4.

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

38

5-6

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

36

 

8320

Synakiewicz

Nina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

36

7-8

7715

Bonk

Emilia

Krajna Sępólno

2014

33

 

3235

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

33

9-16

5196

Nierebińska

Hanna

Energa KTS Toruń

2014

27

 

2786

Przygodzka

Alicja

KS Nowa Era Toruń

2014

27

 

8311

Piechowiak

Malwina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

27

 

8304

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

 

3425

Jaskot

Amelia

ŻTMS Baszta Żnin

2015

27

 

8316

Senger

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

27

 

8323

Walczak

Maria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

 

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

27

17-21

8315

Skuza

Oliwia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

 

8309

Łącz

Alicja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

20

 

8322

Wachowska

Matylda

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

20

 

11038

Paliwoda

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

 

8295

Belter

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

20

Gra podwójna

1.

 

Jabońska Anelia

Lasota Nadia

LUKS Chełmno-Gwiazda Bydgoszcz

2.

 

Borko Nicola

Synakiewicz Nina

LUKS Chełmno-LUKS Orzeł Rynarzewo

3-4

 

Rydlewska Adrianna

Kaniecka Gaja

BOSiR ULKS Barcin-LUKS Orzeł

 

 

Liepelt Agata

Nowicka Nina

BOSiR ULKS Barcin

5-8

 

Senger Zofia

Piechowiak Malwina

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Jaskot Amelia

Bonk Emilia

ŻTMS Baszta Żnin-Krajna Sępólno

 

 

Szal Martyna

Liepelt Lena

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Motyka Emilia

Przygodzka Alicja

KS Nowa Era Toruń

9-12

 

Wachowska Matylda

Łącz Alicja

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Belter Aleksandra

Nierebińska Hanna

LUKS Orzeł Rynarzewo-Energa KTS

 

 

Walczak Maria

Skuza Oliwia

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Paliwoda Lena

Kujawa Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaczek

21.04.2024 Laskowice

1.

17

LUKS Chełmno

Jabłońska Anelia

Borko Nicola

 

2.

214

BOSiR ULKS Barcin

Rydlewska Lilianna

Liepelt Agata

Szal Martyna

3-4

183

KS Nowa Era Toruń

Rolle Lilianna

Przygodzka Alicja

Motyka Emilia

 

487

LUKS Orzeł Rynarzewo

Synakiewicz Nina

Kaniecka Gaja

Belter Aleksandra

5-7

487

LUKS Orzeł Rynarzewo II

Senger Zofia

Kujawa Małgorzata

 

 

487

LUKS Orzeł Rynarzewo III

Walczak Maria

Zaparucha Zofia

 

 

487

LUKS Orzeł Rynarzewo IV

Paliwoda Lena

Wachowska Matylda

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz