Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzie118
miesi帷442
wszystkie439508

Go軼imy

Odwiedza nas 5 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW M這dzik 2024
MW M這dzik 2024 Drukuj

 

        

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

13.04.2024 Che軛no

L.p

Nr lic

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

60

2.

3298

J璠rzejewski

Oliwier

Olimpia Grudzi康z

2012

56

3-4

190

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

52

 

178

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

52

5-8

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

46

 

182

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

46

 

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

46

 

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

46

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

Nr. lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

190

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

60

awans do MP

2.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

56

awans do MP

3.

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

53

4.

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

51

5-6

168

Borek

Kaspian

LUKS Che軛no

2014

48

 

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toru

2011

48

7-8

180

Lippki

Ksawery

LUKS Che軛no

2012

44

 

412

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

44

9-16

5597

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2011

36

 

189

Szulc

Karol

LUKS Che軛no

2013

36

 

173

Facenna

Luca

LUKS Che軛no

2012

36

 

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudzi康z

2013

36

 

171

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

36

 

12285

B彗

Jan

KS Nowa Era Toru

2012

36

 

5193

Liberacki

Marcel

Energa KTS Toru

2012

36

 

529

Jendryczka

Franciszek

LUKS Che軛no

2012

36

17-23

3107

Oracz

Hubert

IKTS Note Inowroc豉w

2012

25

 

3284

C帳rowski

Micha

Olimpia Grudzi康z

2011

25

 

3547

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

25

 

5595

Dubiel

Filip

MLUKS Orlik Kcynia

2012

25

 

11415

Kelbratowski

Alan Bartosz

匠TS 安iecie

2012

25

 

534

Jendryczka

Stanis豉w

LUKS Che軛no

2015

25

 

3283

Grzemski

Rados豉w

Olimpia Grudzi康z

2011

25

Gra Podwójna

1.

 

J璠rzejewski-Glanert

Olimpia Grudzi康z

2.

 

Kurowski-Pankowski

LUKS Che軛no

3-4

 

Utylski-Nowakowski

KS Nowa Era Toru

 

 

Wójcik-Borek

LUKS Che軛no

5-8

 

Szulc-Drzazga

LUKS Che軛no

 

 

Drajem-Liberacki

Energa KTS Toru

 

 

Facenna Luca-Lippki Ksawery

LUKS Che軛no

 

 

Ol璠zki-Tyburski

UKS TOP Solec Kuj.-KS Nowa Era

9-14

 

Wolf-B彗

Olimpia Grudzi康z-KS Nowa Era Toru

 

 

Oracz-Szot

IKTS Note Ino-+Kusy Laskowice

 

 

Jendryczka S.-Jendryczka F.

LUKS Che軛no

 

 

C帳rowski-Grzemski

Olimpia Grudzi康z

 

 

Dubiel-Kieca

MLUKS Orlik Kcynia

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

14.04.2024 Che軛no

LP.

Nr lic.

Klub

 

 

 

 

1.

40

ASTS Olimpia Unia Grudzi康z

J璠rzejewski Oliwier

Glanert Olaf

Wolf Cezary

 

2.

17

LUKS Che軛no

Kurowski Beniamin,

Pankowski Jakub

Wójcik Patryk

 

3.

183

KS Nowa Era Toru

Nowakowski Adrian

Utylski Ignacy

Tyburski Kornel

4.

17

LUKS Che軛no II

Szczutkowski Kacper

Jendryczka Franciszek

Borek Kaspian

 

5-8

17

LUKS Che軛no III

Lippki Ksawery

Jendryczka Stanis豉w

Facenna Luca

 

 

17

LUKS Che軛no IV

Szulc Karol

Drzazga Miko豉j

 

 

 

8

Energa KTS Toru

Drajem Mateusz

Liberacki Marcel

 

 

 

183

KS Nowa Era Toru II

Baszkiewicz Mateusz

B豉szkiewicz Kamil

B彗 Jan

 

9-10

30

UKS Top Solec Kujawski

Ol璠zki Oskar

Dziedzic Wojciech

Dziedzic Kacper

 

 

40

ASTS Olimpia Unia Grudzi康z II

C帳rowski Micha

Grzemski Rados豉w

 

 

11-12

205

IKTS Note Inowroc豉w

Oracz Hubert

Marsza貫k Filip

 

 

 

232

LUKS Kusy Laskowice

Szot Rados豉w

Bogu Marcel

 

 

Eliminacje do Dru篡nowych Mistrzostw Polski

1.

183

KS Nowa Era Toru

Nowakowski Adrian

Utylski Ignacy

Tyburski Kornel

360

awans do MP

2.

17

LUKS Che軛no II

Szczutkowski Kacper

Jendryczka Franciszek

Borek Kaspian

350

3-6

17

LUKS Che軛no III

Lippki Ksawery

Jendryczka Stanis豉w

Facenna Luca

324

 

17

LUKS Che軛no IV

Szulc Karol

Drzazga Miko豉j

 

324

 

8

Energa KTS Toru

Drajem Mateusz

Liberacki Marcel

 

324

 

183

KS Nowa Era Toru II

Baszkiewicz Mateusz

B豉szkiewicz Kamil

B彗 Jan

324

7-8

30

UKS Top Solec Kujawski

Ol璠zki Oskar

Dziedzic Wojciech

Dziedzic Kacper

295

 

40

ASTS Olimpia Unia Grudzi康z II

C帳rowski Micha

Grzemski Rados豉w

 

295

9-10

205

IKTS Note Inowroc豉w

Oracz Hubert

Marsza貫k Filip

 

278

 

232

LUKS Kusy Laskowice

Szot Rados豉w

Bogu Marcel

 

278

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz