Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW Junior 2024
MW Junior 2024 Drukuj
 
        

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów -  Mistrzostwa Województwa

24.03.2024 Toruń

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

Pkt.

1.

2768

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

90

awans do MP

2.

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

85

awans do MP

3.

2789

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

81

4.

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

2008

77

5-6

3124

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

73

 

2788

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

73

7-8

2763

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

69

 

2795

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

69

9-16

3291

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

57

 

3113

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

57

 

4470

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

57

 

2791

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

57

 

4471

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

57

 

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

57

 

3125

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

57

 

5199

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

57

17-24

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

2008

44

 

3300

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

44

 

3302

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

44

 

7520

Biegański

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2006

44

 

415

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

44

Gra Podwójna

1.

 

Kęsik - Rękas Maciej

KS Nowa Era Toruń

2.

 

Rękas Miłosz-Sawina

KS Nowa Era Toruń-Energa KTS Toruń

3-4

 

Szeszko-Zaborowski

KTS Maximus Broker-Olimpia

 

 

Jagodziński-Dereszewski

LUKS Chełmno-KS Nowa Era Toruń

5-8

 

Rzadkiewicz-Waldowski

Energa KTS Toruń-UKS Top Solec Kuj.

 

 

Stec-Gotowalski

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Wypij-Biegański

KS Nowa Era Toruń

 

 

Białka Marcin-Białka Krzysztof

Sokół Gniewkowo

9-10

 

Skorulski-Bołądź

KS Nowa Era-KTS Maximus Broker

 

 

Petrynowski-Biernat Kamil

Olimpia Grudziądz

Gra Mieszana

1.

 

Rękas Miłosz-Lemańska

KS Nowa Era Toruń-Krajna Sępóno

2.

 

Kęsik -Kowalska Wiktoria

KS Nowa Era Toruń-MLUKS Orlik Kcynia

3-4

 

Rękas Maciej-Łęgowska

KS Nowa Era Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

 

Dereszewski-Drąg

KS Nowa Era Toruń-LUKS Chemno

5-8

 

Stolarski-Woźniak

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Jagodziński-Przybytkowska

LUKS Chełmno

 

 

Gotowalski-Słupska

IKTS Noteć Inowrocław-LUKS Chełmno

 

 

Sawina-Kurzawska

Energa KTS Toruń

9-10

 

Stec-Krzyżkowska

IKTS Noteć Inowrocław-Krajna Sępólno

 

 

Waldowski-Osińska

UKS Top Solec Kuj-Emdek Bydg.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów-eliminacje do Mistrzostw Polski

7.04.2024 Inowrocław

1.

183

KS Nowa Era Toruń

Rękas Maciej

Rękas Miłosz

Kęsik Gracjan

awans do MP

2.

183

KS Nowa Era II Toruń

Dereszewski Michał

Wypij Radosław

Skorulski Adam

3.

205

IKTS Noteć Inowrocław

Gotowalski Jakub

Stec Oliwier

Stolarski Dawid

4.

040

ASTS Olimpia Unia Grudziądz

Zaborowski Igor

Biernat Kamil

Petrynowski Wiktor

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz