Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW Kadetka 2024
MW Kadetka 2024 Drukuj
 
        

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

24.03.2024 Toruń

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

5142

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

75

2.

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

71

3-4

3230

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

65

 

5150

Szoch

Izabela

EMDEK Bydgoszcz

2010

65

5-8

4475

Lewicka

Martyna

TG Sokół Gniewkowo

2010

59

 

530

Pilarska

Weronika

LUKS Chełmno

2009

59

 

409

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

59

 

3539

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

59

9-10

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR-ULKS Barcin

2010

53

 

3423

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

53

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

5150

Szoch

Izabela

EMDEK Bydgoszcz

2010

75

awans do OOM

2.

530

Pilarska

Weronika

LUKS Chełmno

2009

71

awans do OOM

3.

3539

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

67

4.

409

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

64

5-6

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR-ULKS Barcin

2010

61

 

3423

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

61

7

4475

Lewicka

Martyna

TG Sokół Gniewkowo

2010

58

Gra Podwójna

1.

 

Pilarska-Rogulska

LUKS Chełmno

 

2.

 

Krause-Klepacz

Emdek-UKS Top Solec Kuj.

 

3-4

 

Biernacka-Ratajczak

Kusy Laskowice-Baszta Żnin

 

 

 

Kwaśniewska-Szoch

BOSiR-ULKS Barcin-Emdek Bydgoszcz

 

5

 

Rydlewska-Lewicka

BOSiR-ULKS Barcin-Sokół Gn.

 

Gra Mieszana

1.

 

Krzyżanowski-Krause

Energa KTS-Emdek Bydgoszcz

 

2.

 

Rudolf - Pilarska

LUKS Chełmno

 

3-4

 

Wiechecki-Szoch

Maximus Broker-Emdek Bydg.

 

 

 

Korzus-Rogulska

KS Nowa Era-LUKS Chełmno

 

5-8

 

Jurkiewicz-Rydlewska

KS Nowa Era-BOSiR ULKS Barcin

 

 

 

Marjanek-Kwaśniewska

UKS Top Solec Kuj.-BOSiR ULKS

 

 

 

Maciejewski-Klepacz

UKS Top Solec Kuj.

 

 

 

Barton-Ratajczak

KS Nowa Era-Baszta Żnin

 

9-10

 

Lippki - Lewicka

LUKS Chełmno-Sokół Gniewkowo

 

 

 

Piekutowski-Biernacka

KS Nowa Era-Kusy Laskowice

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych-Elim. do OOM

1.

316

MKS Emdek Bydgoszcz

Krause Agata

Szoch Izabela

 

awans z listy kraj.

2.

017

LUKS Chełmno

Rogulska Julia

Pilarska Weronika

 

awans do OOM

3.

214

BOSiR ULKS Barcin

Kwaśniewska Zuzanna

Rydlewska Amelia

 

4.

284

TG Sokół Gniewkowo

Lewicka Martyna

Krzysztofiak Michalina

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz