Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzie118
miesi帷442
wszystkie439508

Go軼imy

Odwiedza nas 7 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW M這dziczka 2024
MW M這dziczka 2024 Drukuj

      

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dziczek

13.04.2024 Che軛no

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

60

2.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toru

2011

56

3-4

2792

Skowro雟ka

Izabela

KS Nowa Era Toru

2011

52

 

176

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

52

5-8

174

Jab這雟ka

Anelia

LUKS Che軛no

2013

46

 

7152

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

46

 

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Che軛no

2012

46

 

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

46

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

 

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

174

Jab這雟ka

Anelia

LUKS Che軛no

2013

60

awans do MP

2.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

56

awans do MP

3.

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

53

4.

3424

Ratajczak

Zofia

Baszta 疸in

2011

51

5-6

3229

Ga喚zewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2012

48

 

89

Dymi雟ka

Kinga

Energa KTS Toru

2012

48

7-8

414

To造sz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

44

 

169

Borko

Nicola

LUKS Che軛no

2013

44

9-16

3537

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

36

 

5596

Jamro篡

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

36

 

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

36

 

3112

Gaw璠a

Lena

IKTS Note Inowroc豉w

2011

36

 

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

36

 

3109

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

36

 

3546

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

36

 

5568

Mazurek

Lena

UKS Top Solec Kuj.

2012

36

17-24

3106

Matuszak

Blanka

IKTS Note Inowroc豉w

2012

24

 

2756

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toru

2015

24

 

2786

Przygodzka

Alicja

KS Nowa Era Toru

2014

24

 

12219

Dembska

Julia

IKTS Note Inowroc豉w

2012

24

 

3425

Jaskot

Amelia

狼MS Baszta 疸in

2015

24

 

2782

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toru

2011

24

 

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

24

 

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

24

Gra Podwójna

1

 

Sonnenberg-Kowalik

Energa KTS Toru-LUKS Che軛no

2

 

Jab這雟ka -Rudolf

LUKS Che軛no

3-4

 

Nowak Wiktoria-Skowro雟ka

LUKS Che軛no-KS Nowa Era Toru

 

 

Szal Agata- Rydlewska Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

5-8

 

Ratajczak Zofia-To造sz

狼MS Baszta 疸in-UKS Top Solec Kuj.

 

 

Lasota-Jamro篡

Gwiazda Bydgoszcz-MLUKS Orlik

 

 

Dymi雟ka-Borko

Energa KTS Toru-LUKS Che軛no

 

 

Adamska-Sworowska

Kusy Laskowice

9-15

 

Rydlewska-Lilianna-Liepelt Agata

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Jaskot - Mazurek

狼MS Baszta 疸in-UKS Top Solec Kuj.

 

 

Dembska-Matuszak

IKTS Note Inowroc豉w

 

 

Motyka Am-Liepelt Lena

KS Nowa Era -BOSiR ULKS Barcin

 

 

Nowicka-Ga喚zewska Maria

BOSiR ULKS Barcin

 

 

D帳rza - Gaw璠a

IKTS Note Inowroc豉w

 

 

Motyka Emilia-Przygodzka

KS Nowa Era Toru

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek

14.04.2024 Che軛no

Lp.

Nr lic.

Klub

 

 

 

 

1.

17

LUKS Che軛no

Rudolf Natasza

Kowalik Greta

Nowak Wiktoria

 

2.

8

Energa KTS Toru

Sonnenberg Monika

Dymi雟ka Kinga

 

 

3.

17

LUKS Che軛no II  

Szczutkowska Amelia

Jab這雟ka Anelia

Borko Nicola

 

4.

214

BOSiR ULKS Barcin

Rydlewska Adrianna

Szal Agata

 

 

5-8

214

BOSiR ULKS Barcin II

Rydlewska Lilianna

Ga喚zewska Maria

 

 

 

214

BOSiR ULKS Barcin III

Liepelt Agata

Nowicka Nina

 

 

 

183

KS Nowa Era Toru

Skowro雟ka Izabela

Motyka Amelia

 

 

 

205

IKTS Note Inowroc豉w

D帳rza Anna

Gaw璠a Lena

Dembska Julia

 

9.

30

UKS Top Solec Kuj.

To造sz Wiktoria

Mazurek Lena

 

 

10.

183

KS Nowa Era Toru II

Motyka Emilia

Przygodzka Alicja

 

 

11.

214

BOSiR ULKS Barcin IV

Szal Martyna

Liepelt Lena

 

 

Dru篡nowe Eliminacje do Mistrzostw Polski M這dziczek

Pkt

1.

8

Energa KTS Toru

Sonnenberg Monika

Dymi雟ka Kinga

 

360

awans do MP

2.

17

LUKS Che軛no II  

Szczutkowska Amelia

Jab這雟ka Anelia

Borko Nicola

350

3.

214

BOSiR ULKS Barcin

Rydlewska Adrianna

Szal Agata

 

338

4-7

214

BOSiR ULKS Barcin II

Rydlewska Lilianna

Ga喚zewska Maria

 

314

 

214

BOSiR ULKS Barcin III

Liepelt Agata

Nowicka Nina

 

314

 

183

KS Nowa Era Toru

Skowro雟ka Izabela

Motyka Amelia

 

314

 

205

IKTS Note Inowroc豉w

D帳rza Anna

Gaw璠a Lena

Dembska Julia

314

8.

30

UKS Top Solec Kuj.

To造sz Wiktoria

Mazurek Lena

 

290

9.

183

KS Nowa Era Toru II

Motyka Emilia

Przygodzka Alicja

 

282

10.

214

BOSiR ULKS Barcin IV

Szal Martyna

Liepelt Lena

 

274

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz