Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW Żak 2024
MW Żak 2024 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków

20.04.2024 Laskowice

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

45

2.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

42

3-4

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

39

 

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

39

5-8

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudziądz

2013

34

 

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

34

 

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

34

 

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

34

Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

45

awans do MP

2.

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

42

awans do MP

3.

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudziądz

2013

40

4.

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

38

5-6

5212

Świerczyński

Kacper

Energa KTS Toruń

2016

36

 

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

36

7-8

2754

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

33

 

5151

Wójcik

Nikodem

Emdek Bydgoszcz

2014

33

9-16

8328

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

 

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

27

 

11644

Lasocki

Paweł

UKS Strzemyk Grudziądz

2015

27

 

11037

Alski

Gniewomir

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

27

 

8299

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

 

11717

Pawzun

Iwo

Energa KTS Toruń

2013

27

 

8321

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

27

 

12178

Ilcewicz

Oliwier

Krajna Sępólno Kraj.

2017

27

17-21

8325

Wieczorek

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

 

8307

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

 

8301

Heyman

Jan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

 

11914

Kunicki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2013

20

 

8314

Rutkowski

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

20

Gra podwójna

1.

 

Nowakowski Adrian

Utylski Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2.

 

Borek Kaspian

Pankowski Jakub

LUKS Chełmno

3-4

 

Drajem Mateusz

Cymerski Witold

Energa KTS Toruń

 

 

Drzazga Mikołaj

Szulc Karol

LUKS Chełmno

5-8

 

Pawzun Iwo

Świerczyński Kacper

Energa KTS Toruń

 

 

Błaszkiewicz Kamil

Jendryczka Stanisław

KS Nowa Era Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Wolf Cezary

Lasocki Paweł

Olimpia-Strzemyk Grudziądz

 

 

Wójcik Nikodem

Kunicki Kacper

Emdek Bydgoszcz

9-13

 

Rutkowski Stanisław

Heyman Jan

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Filipiak Wojciech

Szulc Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Alski Gniewomir

Wieczorek Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Sarnowski Franciszek

Ilcewicz Oliwier

Energa KTS Toruń-Krajna Sępólno

 

 

Złotek Natan

Leszczyński Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków

21.04.2024 Laskowice

1.

183

KS Nowa Era Toruń

Utylski Ignacy

Nowakowski Adrian

Błaszkiewicz Kamil

2.

17

LUKS Chełmno

Pankowski Jakub

Jendryczka Stanisław

Borek Kaspian

3-4

17

LUKS II Chełmno

Drzazga Mikołaj

Szulc Karol

 

 

8

Energa KTS Toruń

Cymerski Witold

Drajem Mateusz

 

5.

8

Energa KTS Toruń II

Sarnowski Franciszek

Pawzun Iwo

 

6.

487

LUKS Orzeł Rynarzewo

Oczki Mikołaj

Szulc Szymon

 

7.

487

LUKS Orzeł Rynarzewo II

Filipiak Wojciech

Alski Gniewomir

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz