Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW Juniorka 2024
MW Juniorka 2024 Drukuj
 
        

Mistrzostwa Województwa  Juniorek

24.03.2024 Toruń

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

90

2.

5791

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

85

3-4

170

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

79

 

531

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

79

5-8

3127

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

71

 

5600

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Orlik Kcynia

2007

71

 

5144

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

71

 

91

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

71

9-10

5788

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

64

 

5146

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

64

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

90

awans do MP

2.

91

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

85

awans do MP

3.

5146

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

81

 

4.

3127

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

77

 

5.

5788

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

74

 

Gra Podwójna

1.

 

Drąg-Łęgowska

LUKS Chełmno-Emdek Bydgoszcz

2.

 

Przybytkowska-Lemańska

LUKS Chełmno-Krajna Sępólno

 

 

Kowalska-Osińska

MLUKS Orlik-Emdek Bydg.

 

 

Słupska-Kurzawska

LUKS Chełmno-Energa KTS Toruń

3-4

 

Krzyżkowska-Woźniak

Krajna Sępólno-IKTS Noteć Ino

Gra Mieszana

1.

 

Rękas Miłosz-Lemańska

KS Nowa Era Toruń-Krajna Sępóno

2.

 

Kęsik -Kowalska Wiktoria

KS Nowa Era Toruń-MLUKS Orlik Kcynia

3-4

 

Rękas Maciej-Łęgowska

KS Nowa Era Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

 

Dereszewski-Drąg

KS Nowa Era Toruń-LUKS Chemno

5-8

 

Stolarski-Woźniak

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Jagodziński-Przybytkowska

LUKS Chełmno

 

 

Gotowalski-Słupska

IKTS Noteć Inowrocław-LUKS Chełmno

 

 

Sawina-Kurzawska

Energa KTS Toruń

9-10

 

Stec-Krzyżkowska

IKTS Noteć Inowrocław-Krajna Sępólno

 

 

Waldowski-Osińska

UKS Top Solec Kuj-Emdek Bydg.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorek-Elimin. do MP.

7.04.2024 Inowrocław

1.

017

LUKS Chełmno

Przybytkowska Wiktoria

Słupska Malwina

Drąg Marta

awans do MP

2.

316

MKS Emdek Bydgoszcz

Łęgowska Maja

Osińska Malgorzata

Makulska Roksana

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz