Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2024 arrow MW Kadet 2024
MW Kadet 2024 Drukuj
 
        

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

24.03.2024 Toruń

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 

Punkty

1.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

75

2.

2769

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

71

3-4

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

65

 

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

65

5-8

2759

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

59

 

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

59

 

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

2010

59

 

410

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

59

 

 

 

 

 

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

 

 

 

 

 

 

 

1.

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

2010

75

awans na OOM

2.

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

71

awans na OOM

3.

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

67

4.

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

64

5-6

2759

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

61

 

410

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

61

7-8

411

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

57

 

179

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

57

9-16

3117

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

47

 

5208

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

47

 

413

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

47

 

12313

Pniewski

Alan

KS Nowa Era Toruń

2010

47

 

5178

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toruń

2010

47

 

5198

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

47

 

7150

Kozłowski

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2009

47

 

5202

Śmigielski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2009

47

17-25

2758

Błoński

Juliusz

KS Nowa Era Toruń

2010

30

 

12371

Pawzun

Igor

Energa KTS Toruń

2010

30

 

12314

Pniewski

Olaf

KS Nowa Era Toruń

2010

30

 

11702

Chruściński

Franciszek

Energa KTS Toruń

2009

30

 

2767

Jurkiewicz

Michał

KS Nowa Era Toruń

2010

30

 

11703

Chlebiej

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

30

 

5184

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

30

 

5195

Muzalewski

Radosław

Energa KTS Toruń

2009

30

 

12372

Kubjaczyk

Mateusz

Energa KTS Toruń

2009

30

Gra Podwójna

1.

 

Korzus-Krzyżanowski

KS Nowa Era-Energa KTS Toruń

 

2.

 

Biernat-Wiechecki

Olimpia Grudziądz-Maximus Broker Toruń

 

3-4

 

Gurzyński-Kozłowski

Gwiazda Bydgoszcz

 

 

 

Rodolf-Lippki

LUKS Chełmno

 

5-8

 

Śmigielski-Rosiński

Energa KTS Toruń

 

 

 

Marjanek-Maciejewski

UKS Top Solec Kuj.

 

 

 

Barton-Piekutowski

KS Nowa Era Toruń-UKS Top Solec Kuj.

 

 

 

Jurkiewicz-Błoński

KS Nowa Era Toruń

 

9-13

 

Dymiński-Augustynowicz

Energa KTS Toruń

 

 

 

Pniewski A-Pniewski Olaf

Energa KTS Toruń

 

 

 

Muzalewski-Chlebiej

Energa KTS Toruń

 

 

 

Pawzun-Chruściński

Energa KTS Toruń

 

9-10

 

Kubjaczczyk-Zagórski

Energa KTS Toruń

 

Gra Mieszana

1.

 

Krzyżanowski-Krause

Energa KTS-Emdek Bydgoszcz

 

2.

 

Rudolf - Pilarska

LUKS Chełmno

 

3-4

 

Wiechecki-Szoch

Maximus Broker-Emdek Bydg.

 

 

 

Korzus-Rogulska

KS Nowa Era-LUKS Chełmno

 

5-8

 

Jurkiewicz-Rydlewska

KS Nowa Era-BOSiR ULKS Barcin

 

 

 

Marjanek-Kwaśniewska

UKS Top Solec Kuj.-BOSiR ULKS

 

 

 

Maciejewski-Klepacz

UKS Top Solec Kuj.

 

 

 

Barton-Ratajczak

KS Nowa Era-Baszta Żnin

 

9-10

 

Lippki - Lewicka

LUKS Chełmno-Sokół Gniewkowo

 

 

 

Piekutowski-Biernacka

UKS Top Solec Kuj.-Kusy Laskowice

 

Drużynowe Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

7.04.2024 Inowrocław

1.

183

KS Nowa Era Toruń

Korzus Julian

Jurkiewicz Michał

Barton Hubert

awans do OOM

2.

017

LUKS Chełmno

Rudolf Wiktor

Lippki Aleks

 

3-4

030

UKS Top Solec Kuj.

Marjanek Nataniel

Maciejewski Bartosz

Piekutowski Cyprian

 

008

Energa KTS Toruń

Krzyżanowski Jakub

Rosiński Tytus

Śmigielski Mateusz

5.

183

KS Nowa Era II Toruń

Pniewski Olaf

Pniewski Alan

 

6.

040

ASTS Olimpia Unia Grudziądz

Biernat Michał

Wojciechowski Oskar

Maćkowiak Maksymilian

7.

008

Energa KTS II Toruń

Dymiński Kacper

Augustynowicz Patryk

 

Rosiński Tytus - ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie przy stole(uderzanie rakietką w stół)

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz