Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow I WTK Kadetów
I WTK Kadetów 23/24 Drukuj

       

I WTK Kadetów 2023/24

17.09.2023 Toruń

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

60

awans do I Grand Prix

2.

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

57

3.

2769

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

54

4.

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

2010

52

5.

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

50

6.

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

48

7.

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

46

8.

190

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

44

9-10

411

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

41

 

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

41

11-12

5208

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

38

 

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

38

13-16

179

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

33

 

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

33

 

173

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2013

33

 

7150

Kozłowski

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2009

33

17-24

2759

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

24

 

410

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

24

 

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

24

 

413

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

24

 

5178

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toruń

2010

24

 

172

Facenna

Krystian

LUKS Chełmno

2010

24

 

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

24

 

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toruń

2011

24

25-32

5184

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

13

 

3117

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

13

 

5180

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

13

 

3547

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

13

 

2767

Jurkiewicz

Michał

KS Nowa Era Toruń

2010

13

 

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

13

 

5198

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

13

 

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

13

33-39

5202

Śmigielski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2009

9

 

5190

Krukovskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

9

 

5193

Liberacki

Marcel

Energa KTS Toruń

2012

9

 

5201

Sobiech

Jakub

Energa KTS Toruń

2011

9

 

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

9

 

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

9

 

2758

Błoński

Juliusz

KS Nowa Era Toruń

2010

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz