Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień135
miesiąc297
wszystkie439363

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Seniorki po III WTK
Seniorki po III WTK 23/24 Drukuj

       

Seniorki po III WTK 2023/24

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW+MP

I

II

III

Razem

1.

78

Błażejewicz

Zuzanna

Energa KTS Toruń

2001

149

0

198

168

515

2.

1505

Lis

Martyna

KTS Maximus Broker Toruń

2002

149

140

156

198

503

3.

164

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

98

97

116

64

311

4.

170

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

98

70

70

130

298

5.

84

Palacz

Katarzyna

Energa KTS Toruń

2005

120

85

85

53

290

6.

5144

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

83

53

90

81

254

7.

531

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

98

72

77

77

252

8.

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

98

68

81

70

249

9.

5600

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Kcynia

2007

102

60

68

68

238

10.

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

107

40

0

85

232

11.

91

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

83

74

72

74

231

12.

5791

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

115

0

0

90

205

13.

92

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

0

77

64

64

205

14.

2805

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

83

40

64

53

200

15.

5150

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

83

53

53

53

189

16.

5170

Wycichowska

Agata

Emdek Bydgoszcz

2000

83

0

53

53

189

17.

1489

Mikulska

Kinga

KTS Maximus Broker Toruń

2008

107

63

0

0

170

18.

5804

Madej

Zuzanna

MLUKS Kcynia

2004

63

0

53

46

162

19.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

71

0

30

60

161

20.

5599

Kowalska

Julia

MLUKS Kcynia

2009

97

53

0

0

150

21.

195

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

83

0

0

46

129

22.

176

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

40

0

60

100

23.

5165

Palicka

Magdalena

Emdek Bydgoszcz

2003

0

0

46

46

92

24.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

0

30

60

0

90

25-26

3230

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

0

40

46

0

86

 

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

0

40

46

0

86

27.

5142

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

83

0

0

0

83

28.

2800

Grzebielucha

Natalia

KS Nowa Era Toruń

2001

70

0

0

0

70

29.

1487

Maruszak

Emilia

KTS Maximus Broker Toruń

2006

0

65

0

0

65

30.

5166

Suchomska

Beata

Emdek Bydgoszcz

1995

0

0

60

0

60

31.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

0

60

0

0

60

32.

7943

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

0

53

0

53

33.

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

0

53

0

0

53

34-36

187

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

40

0

0

40

 

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR ULKS Barcin

2011

0

40

0

0

40

 

174

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

0

40

0

0

40

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz