Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Juniorki po III WTK
Juniorki po III WTK 23/24 Drukuj

       

Juniorki po III WTK 2023/24

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

170

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

152

92

129

373

2.

531

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

108

100

108

316

3.

5144

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

100

108

100

308

4.

5600

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Orlik Kcynia

2007

108

100

100

308

5.

5791

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

86

120

100

306

6.

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

62

100

76

238

7.

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

92

66

70

228

8.

5142

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

92

59

62

213

9.

92

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

72

62

55

189

10.

1489

Mikulska

Kinga

KTS Maximus Broker Toruń

2008

53

55

72

180

11.

91

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

57

49

57

163

12.

7943

Dąbrzał

Zuzanna

Gotyk Toruń

2006

39

57

53

149

13.

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

39

45

39

123

14.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

28

45

48

121

15.

5150

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

28

39

51

118

16.

409

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kujawski

2009

28

39

45

112

17.

5599

Kowalska

Julia

MLUKS Orlik Kcynia

2009

55

51

0

106

18.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

49

52

0

101

19.

530

Pilarska

Weronika

LUKS Chełmno

2009

51

49

0

100

20.

3127

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

28

32

39

99

21.

176

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

39

50

89

22.

3230

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

45

39

0

84

23.

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

28

0

39

67

24.

5788

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

28

32

0

60

25.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

16

0

39

55

26-27

3235

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

16

0

31

47

 

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR ULKS Barcin

2010

16

0

31

47

28.

2792

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

0

0

45

45

29-30

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

11

0

31

42

 

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

11

0

31

42

31-32

5146

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

39

0

0

39

 

1487

Maruszak

Emilia

KTS Maximus Broker Toruń

2006

39

0

0

39

33-34

3109

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

32

0

32

 

3112

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

32

0

32

35.

11444

Makulska

Roksana

Emdek Bydgoszcz

2008

0

0

31

31

36-37

3423

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

28

0

0

28

 

174

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

28

0

0

28

38-42

3424

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

16

0

0

16

 

169

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

16

0

0

16

 

3228

Gałęzewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

16

0

0

16

 

3227

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

16

0

0

16

 

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

16

0

0

16

43-44

3229

Gałęzewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2012

11

0

0

11

 

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

11

0

0

11

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz