Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 23/24 Drukuj

       

Seniorzy po I WTK 2023/24

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

III

MW+MP

I

Razem

1.

80

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

300

0

149

274

723

2.

81

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

274

198

229

198

701

3.

93

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

156

85

149

0

390

4.

408

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

77

81

120

97

298

5.

1874

Dykowski

Mateusz

KS Pogoń Mogilno

94

74

72

98

72

244

6.

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

53

70

98

70

238

7.

98

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

68

60

107

0

235

8.

1686

Szymanek

Bartłomiej

LUKS Chełmno

93

53

64

98

0

215

9.

5163

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

53

83

77

213

10.

2789

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

60

40

67

81

208

11.

2768

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

40

40

98

68

206

12.

1501

Jarząbkowski

Paweł

KTS Maximus Broker Toruń

2

25

53

83

53

189

13.

85

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

40

0

83

60

183

14.

2089

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

0

40

83

53

176

15.

77

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

40

53

83

0

176

16.

196

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

53

40

67

0

160

17.

163

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

72

0

83

0

155

18.

2788

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

25

40

67

40

147

19.

159

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

64

0

83

0

147

20.

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

8

0

25

53

64

142

21.

 

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

25

25

67

40

132

22.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

10

40

25

0

60

125

23.

166

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

25

67

0

117

24.

853

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

0

0

107

0

107

25.

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

18

25

0

53

96

26.

 

Rumiński

Hubert

GLKS GOK Rogóźno

1

53

40

0

0

93

27.

 

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

25

25

0

40

90

28.

404

Majchrzak

Michał

UKS Top Solec Kuj.

99

0

0

0

85

85

29.

 

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

40

0

0

40

80

30.

556

Wesołowski

Filip

Olimpia Grudziądz

98

0

0

0

74

74

31.

2807

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

0

74

0

0

74

32.

403

Leszczyński

Krzysztof

UKS Top Solec Kuj.

83

70

0

0

0

70

33.

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

0

25

0

40

65

34.

2284

Glica

Rafał

Piast Kruszwica

1

0

0

0

64

64

35.

194

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

18

40

0

0

58

36.

3310

Drozdowski

Andrzej

Olimpia Grudziądz

82

0

0

0

53

53

37.

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

0

53

0

0

53

38-39

3113

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

7

18

25

0

0

43

 

2763

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

18

25

0

0

43

40-42

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

9

0

0

0

40

40

 

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

12

0

0

0

40

40

 

3306

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

0

0

0

40

40

43-44

553

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

40

0

0

0

40

 

 

Prymula

Mariusz

UKS WDK Paterek

87

40

0

0

0

40

45-52

 

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

0

0

0

25

25

 

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

10

0

0

0

25

25

 

3302

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

8

0

0

0

25

25

 

3291

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

6

0

0

0

25

25

 

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

13

0

0

0

25

25

 

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

12

0

0

0

25

25

 

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

10

0

0

0

25

25

 

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

8

0

0

0

25

25

53.

1782

Ciołkowski

Paweł

UKS Szaniec

2

25

0

0

0

25

54-56

2804

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

0

18

0

0

18

 

5169

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

93

0

18

0

0

18

 

 

Broża

Łukasz

GLKS GOK Rogóźno

95

0

18

0

0

18

57-59

2769

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

18

0

0

0

18

 

2795

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

5

18

0

0

0

18

 

 

Grzelak

Michał

UKS WDK Paterek

89

18

0

0

0

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz