Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Juniorki po II WTK
Juniorki po II WTK 23/24 Drukuj

       

Juniorki po II WTK 2023/24

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

170

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

152

92

244

2.

5144

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

100

108

208

3.

531

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

108

100

208

4.

5600

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Orlik Kcynia

2007

108

100

208

5.

5791

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

86

120

206

6.

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

62

100

162

7.

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

92

66

158

8.

5142

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

92

59

151

9.

92

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

72

62

134

10.

1489

Mikulska

Kinga

KTS Maximus Broker Toruń

2008

53

55

108

11.

5599

Kowalska

Julia

MLUKS Orlik Kcynia

2009

55

51

106

12.

91

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

57

49

106

13.

530

Pilarska

Weronika

LUKS Chełmno

2009

51

49

100

14.

7943

Dąbrzał

Zuzanna

Gotyk Toruń

2006

39

57

96

15.

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

39

45

84

16.

3230

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

45

39

84

17.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

28

45

73

18-19

5150

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

28

39

67

 

409

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kujawski

2009

28

39

67

20-21

3127

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

28

32

60

 

5788

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

28

32

60

22.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

49

0

49

23-24

5146

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

39

0

39

 

1487

Maruszak

Emilia

KTS Maximus Broker Toruń

2006

39

0

39

25.

176

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

39

39

26-27

3109

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

32

32

 

3112

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

32

32

28-30

3423

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

28

0

28

 

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

28

0

28

 

174

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

28

0

28

31-38

3424

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

16

0

16

 

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

16

0

16

 

169

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

16

0

16

 

3235

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

16

0

16

 

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR ULKS Barcin

2010

16

0

16

 

3228

Gałęzewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

16

0

16

 

3227

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

16

0

16

 

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

16

0

16

39-42

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

11

0

11

 

3229

Gałęzewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2012

11

0

11

 

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

11

0

11

 

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

11

0

11

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz