Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzie117
miesi帷441
wszystkie439507

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow III WTK M這dziczek
III WTK M這dziczek 23/24 Drukuj

       

III WTK M這dziczek 2023/24

21.01.2023 Gniewkowo

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

1.

174

Jab這雟ka

Anelia

LUKS Che軛no

2013

50

awans do III Grand Prix

2.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

47

3.

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

44

4.

187

Szczutkowska

Amelia

LUKS Che軛no

2012

42

5.

89

Dymi雟ka

Kinga

Energa KTS Toru

2012

40

6.

3109

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

39

7.

414

To造sz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

38

8.

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

36

9-10

5596

Jamro篡

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

34

 

3424

Ratajczak

Zofia

Baszta 疸in

2011

34

11-12

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

31

 

3112

Gaw璠a

Lena

IKTS Note Inowroc豉w

2011

31

13-16

3546

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

28

 

3537

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

28

 

2790

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toru

2013

28

 

8320

Synakiewicz

Nina

UKS Orze Rynarzewo

2014

28

17-24

169

Borko

Nicola

LUKS Che軛no

2013

20

 

3106

Matuszak

Blanka

IKTS Note Inowroc豉w

2012

20

 

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

20

 

5568

Mazurek

Lena

UKS Top Solec Kuj.

2012

20

 

3235

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

20

 

4480

Maza Mazur

Wiktoria

Sokó Gniewkowo

2015

20

 

12219

Dembska

Julia

IKTS Note Inowroc豉w

2012

20

 

4472

Klugiewicz

Hanna

Sokó Gniewkowo

2013

20

25-26

3425

Jaskot

Amelia

Baszta 疸in

2015

13

 

5147

Pangowska

Ja鄉ina

Emdek Bydgoszcz

2011

13

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz