Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow III WTK Skrzatów
III WTK Skrzatów 23/24 Drukuj

       

III WTK Skrzatów 2023/24

17.03.2024 Sępólno Kraj.

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

40

2.

2754

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

37

3.

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

35

4.

11644

Lasocki

Paweł

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

33

5.

8191

Piechowiak

Filip

Myśliwiec Gostycyn

2015

32

6.

5212

Świerczyński

Kacper

Energa KTS Toruń

2016

31

7.

 

Kurzyński

Bartosz

LUKS Chełmno

2016

30

8.

12178

Ilcewicz

Oliwier

Krajna Sępólno

2017

29

9.

12177

Zenel

Wiktor

Krajna Sępólno

2016

28

10.

 

Gapa

Stanisław

Krajna Sępólno

2016

27

11.

 

Książczak

Michał

Energa KTS Toruń

2016

26

12.

 

Bylinko

Nataniel

LUKS Chełmno

2016

25

13.

8329

Alski

Gromosław

Orzeł Rynarzewo

2016

24

14.

8347

Złotek

Fabian

Orzeł Rynarzewo

2016

23

15.

 

Kozłowski

Hubert

LUKS Chełmno

2016

22

16.

 

Jagodziński

Aleksander

LUKS Chełmno

2016

21

17.

 

Kelbratowski

Igor

ŚKTS Świecie

2016

20

18.

 

Golacik

Alex

Orzeł Rynarzewo

2017

19

19.

 

Winowski

Ksawery

LUKS Chełmno

2016

18

20.

 

Szkliński

Jakub

Krajna Sępólno

2015

17

21.

 

Lewandowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2016

15

22.

 

Pasiński

Wiktor

LUKS Chełmno

2017

14

23.

 

Kelbratowski

Iwo

ŚKTS Świecie

2017

13

24.

8349

Walczak

Mateusz

Orzeł Rynarzewo

2016

12

25.

 

Mańkowski

Aleksander

LUKS Chełmno

2016

11

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz