Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 23/24 Drukuj

       

Kadeci po II WTK 2023/24

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

73

86

159

2.

2769

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

82

77

159

3.

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

77

57

134

4.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

41

77

118

5.

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

48

54

102

6.

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

50

50

100

7.

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

2010

52

48

100

8.

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

46

52

98

9.

190

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

44

44

88

10.

411

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

41

46

87

11.

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

38

38

76

12.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

33

38

71

13.

179

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

33

33

66

14.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

24

41

65

15.

5208

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

38

24

62

16.

2759

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

24

33

57

17.

7150

Kozłowski

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2009

33

24

57

18-20

410

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

24

24

48

 

413

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

24

24

48

 

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toruń

2011

24

24

48

21-22

5180

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

13

33

46

 

5198

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

13

33

46

23.

173

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2013

33

13

46

24-25

5184

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

13

24

37

 

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

13

24

37

26-28

5178

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toruń

2010

24

13

37

 

172

Facenna

Krystian

LUKS Chełmno

2010

24

13

37

 

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

24

13

37

29-31

3547

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

13

13

26

 

2767

Jurkiewicz

Michał

KS Nowa Era Toruń

2010

13

13

26

 

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

13

13

26

32.

412

Olędzki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

0

24

24

33.

2758

Błoński

Juliusz

KS Nowa Era Toruń

2010

9

13

22

34.

3117

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

13

9

22

35.

5202

Śmigielski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2009

9

9

18

36-40

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

0

9

9

 

3540

Boguń

Marcel

LUKS Kusy Laskowice

2013

0

9

9

 

2760

Błaszkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toruń

2012

0

9

9

 

2754

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

0

9

9

 

4478

Ozga

Wojciech

TG Sokół Gniewkowo

2011

0

9

9

41-45

5190

Krukovskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

9

0

9

 

5193

Liberacki

Marcel

Energa KTS Toruń

2012

9

0

9

 

5201

Sobiech

Jakub

Energa KTS Toruń

2011

9

0

9

 

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

9

0

9

 

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

9

0

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz