Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow III WTK Juniorek
III WTK Juniorek 23/24 Drukuj

       

III WTK Juniorek 2023/24

14.01.2024 Gniewkowo

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

70

awans do III Grand Prix

2.

1489

Mikulska

Kinga

KTS Maximus Broker Toruń

2008

66

3.

5142

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

62

4.

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

59

5.

91

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

57

6.

92

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

55

7.

7943

Dąbrzał

Zuzanna

Gotyk Toruń

2006

53

8.

5150

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

51

9.

176

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

50

10.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

48

11-12

409

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kujawski

2009

45

 

2792

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

45

13-16

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

39

 

3127

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

39

 

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

39

 

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

39

17-21

3235

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

31

 

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR ULKS Barcin

2010

31

 

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

31

 

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

31

 

11444

Makulska

Roksana

Emdek Bydgoszcz

2008

31

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz