Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzie135
miesi帷297
wszystkie439363

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow M這dzicy po II WTK
M這dzicy po II WTK 23/24 Drukuj

       

M這dzicy po II WTK 2023/24

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

91

79

170

2.

178

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

76

76

152

3.

3298

J璠rzejewski

Oliwier

Olimpia Grudzi康z

2012

76

66

142

4.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

66

76

142

5.

190

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

69

60

129

6.

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

52

52

104

7.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

39

56

95

8.

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

42

44

86

9.

168

Borek

Kaspian

LUKS Che軛no

2014

38

40

78

10.

188

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

33

39

72

11.

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toru

2011

33

38

71

12.

189

Szulc

Karol

LUKS Che軛no

2013

33

35

68

13.

180

Lippki

Ksawery

LUKS Che軛no

2012

36

28

64

14.

412

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

28

34

62

15.

5193

Liberacki

Marcel

Energa KTS Toru

2012

33

28

61

16.

173

Facenna

Luca

LUKS Che軛no

2012

28

31

59

17.

171

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

21

31

52

18.

5180

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

0

50

50

19.

5595

Dubiel

Filip

MLUKS Orlik Kcynia

2012

28

20

48

20-23

3107

Oracz

Hubert

IKTS Note Inowroc豉w

2012

21

20

41

 

3284

C帳rowski

Micha

Olimpia Grudzi康z

2011

21

20

41

 

3286

Frela

Nikodem

Olimpia Grudzi康z

2011

21

20

41

 

3283

Grzemski

Rados豉w

Olimpia Grudzi康z

2011

21

20

41

24.

5597

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2011

0

36

36

25.

2760

B豉szkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toru

2012

21

11

32

26-27

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toru

2015

0

28

28

 

529

Jendryczka

Franciszek

LUKS Che軛no

2012

0

28

28

28.

3547

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

28

0

28

29.

3293

Bugay

Aleksey

Olimpia Grudzi康z

2011

21

0

21

30-32

2754

B豉szkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toru

2015

0

20

20

 

5190

Krukovskyi

Nestor

Energa KTS Toru

2013

0

20

20

 

5594

Ba責yga

Przemys豉w

MLUKS Orlik Kcynia

2011

0

20

20

33-39

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toru

2014

0

11

11

 

3123

Stec

Franciszek

IKTS Note Inowroc豉w

2013

0

11

11

 

11415

Kelbratowski

Alan Bartosz

匠TS 安iecie

2012

0

11

11

 

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudzi康z

2013

0

11

11

 

4478

Ozga

Wojciech

TG Sokó Gniewkowo

2011

0

11

11

 

4468

Maza Mazur

Maksymilian

TG Sokó Gniewkowo

2011

0

11

11

 

3540

Bogu

Marcel

Kusy Laskowice

2013

0

11

11

40-41

3069

Balcerak

Olaf

FS Pingfun Opoczki

2014

0

7

7

 

534

Jendryczka

Stanis豉w

LUKS Che軛no

2015

0

7

7

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz