Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Żaczka po I WTK
Żaczka po I WTK 23/24 Drukuj

       

Żaczki po I WTK 2023/24

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

7152

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

71

2.

174

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

62

3.

169

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

45

4.

3227

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

37

5.

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

35

6.

3235

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

33

7.

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

32

8.

8320

Synakiewicz

Nina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

31

9.

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

30

10.

8305

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

29

11-12

8304

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

 

8326

Zaparucha

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

13-14

5785

Ihina

Daryna

Krajna Sępólno

2013

25

 

8323

Walczak

Maria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

25

15-18

2790

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toruń

2013

22

 

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

22

 

5790

Kucharska

Marta

Krajna Sępólno

2013

22

 

8311

Piechowiak

Malwina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

22

19-26

8316

Senger

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

16

 

8322

Wachowska

Matylda

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

16

 

8309

Łącz

Alicja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

16

 

3425

Jaskot

Amelia

ŻTMS Baszta Żnin

2015

16

 

8195

Krajewska

Zofia

GKS Myśliwiec Gostycyn

2014

16

 

8192

Burczyńska

Zuzanna

GKS Myśliwiec Gostycyn

2015

16

 

7715

Bonk

Emilia

Krajna Sępólno

2014

16

 

2786

Przygodzka

Alicja

KS Nowa Era Toruń

2014

16

27.

8297

Dalke

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

11

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz