Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Kadetki po I WTK
Kadetki po I WTK 23/24 Drukuj

       

Kadetki po I WTK 2023/24

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

1.

5142

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

136

2.

5599

Kowalska

Julia

MLUKS Orlik Kcynia

2009

117

3.

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

101

4.

3230

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

86

5.

530

Pilarska

Weronika

LUKS Chełmno

2009

77

6.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

77

7.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

66

8.

176

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

62

9.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR-ULKS Barcin

2012

52

10.

2792

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

50

11.

5150

Szoch

Izabela

EMDEK Bydgoszcz

2010

46

12.

409

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

44

13-14

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

41

 

7152

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

41

15-16

3539

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

38

 

89

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

38

17-20

3109

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

33

 

3234

Szal

Agata

BOSiR-ULKS Barcin

2012

33

 

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR-ULKS Barcin

2015

33

 

3229

Gałęzewska

Maria

BOSiR-ULKS Barcin

2012

33

21-28

3423

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

24

 

3424

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

24

 

174

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

24

 

3228

Gałęzewska

Antonina

BOSiR-ULKS Barcin

2012

24

 

3231

Liepelt

Agata

BOSiR-ULKS Barcin

2013

24

 

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR-ULKS Barcin

2010

24

 

1791

Kalachurka

Agata

UKS Szaniec Świecie/Osą

2010

24

 

1793

Derkowska

Lena

UKS Szaniec Świecie/Osą

2011

24

29-35

3537

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

13

 

169

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

13

 

3227

Blaczkowska

Maja

BOSiR-ULKS Barcin

2013

13

 

8991

Wiśniewska

Sophia

Strzemyk Grudziądz

2010

13

 

8987

Kuropatwa

Maja

Strzemyk Grudziądz

2010

13

 

1792

Kalachurka

Sandra

UKS Szaniec Świecie/Osą

2012

13

 

1794

Derkowska

Maja

UKS Szaniec Świecie/Osą

2013

13

1.

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz