Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień132
miesiąc294
wszystkie439360

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 23/24 Drukuj

       

III WTK Seniorów 2023/24

7.01.2024 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

853

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

90

awans do III Grand Prix

2.

88

Witkowski

Antoni

Energa KTS Toruń

94

85

3.

408

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

81

4.

85

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

77

5.

82

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

74

6.

196

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

72

7.

2089

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

70

8.

1501

Jarząbkowski

Paweł

KTS Maximus Broker Toruń

2

68

9.

407

Strychalski

Filip

UKS Top Solec Kuj.

98

65

10.

7136

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

63

11-12

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

8

60

 

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

12

60

13-16

77

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

53

 

9875

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

53

 

2804

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

53

 

9128

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

53

17-24

7139

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

40

 

194

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

40

 

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

10

40

 

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

8

40

 

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

9

40

 

401

Jezierski

Norbert

UKS Top Solec Kuj.

92

40

 

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

11

40

 

9248

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

40

25-27

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

28

 

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

13

28

 

2083

Sulkowski

Paweł

KTS Złotoria

68

28

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz