Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 23/24 Drukuj

       

III WTK Kadetów 2023/24

4.02.2024 Toruń

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

60

awans do III Grand Prix

2.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

57

3.

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

54

4.

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

52

5.

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

50

6.

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

48

7.

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

2010

46

8.

190

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

44

9.

410

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

42

10.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

40

11-12

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

38

 

2759

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

38

13-16

411

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

33

 

5208

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

33

 

7150

Kozłowski

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2009

33

 

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

33

17-24

179

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

24

 

413

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

24

 

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toruń

2011

24

 

5180

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

24

 

5198

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

24

 

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

24

 

2767

Jurkiewicz

Michał

KS Nowa Era Toruń

2010

24

 

3117

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

24

25-32

5178

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toruń

2010

13

 

3547

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

13

 

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

13

 

5202

Śmigielski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2009

13

 

2760

Błaszkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toruń

2012

13

 

7160

Sempowicz Rożek

Dariusz

Gwiazda Bydgoszcz

2009

13

 

11702

Chruściński

Franciszek

Energa KTS Toruń

2009

13

 

12313

Pniewski

Alan

KS Nowa Era Toruń

2010

13

33-47

3540

Boguń

Marcel

LUKS Kusy Laskowice

2013

8

 

5190

Krukovskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

8

 

5201

Sobiech

Jakub

Energa KTS Toruń

2011

8

 

180

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

8

 

10702

Sosnowski

Jakub

UKS Top Solec Kuj.

2010

8

 

11703

Chlebiej

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

8

 

5191

Kulasiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

2011

8

 

5192

Kupnowicki

Szymon

Energa KTS Toruń

2011

8

 

5195

Muzalewski

Radosław

Energa KTS Toruń

2009

8

 

11717

Pawzun

Iwo

Energa KTS Toruń

2013

8

 

12371

Pawzun

Igor

Energa KTS Toruń

2010

8

 

12372

Kubjaczyk

Mateusz

Energa KTS Toruń

2009

8

 

12373

Dubizhanskyi

Vladyslav

Energa KTS Toruń

2010

8

 

12314

Pniewski

Olaf

KS Nowa Era Toruń

2010

8

 

12285

Bąk

Jan

KS Nowa Era Toruń

2012

8

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz