Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 23/24 Drukuj

       

Seniorzy po II WTK 2023/24

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MW+MP

I

II

Razem

1.

81

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

198

229

198

300

727

2.

80

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

0

149

274

274

697

3.

88

Witkowski

Antoni

Energa KTS Toruń

94

116

185

0

81

382

4.

408

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

81

120

97

64

298

5.

93

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

85

149

0

60

294

6.

853

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

0

107

0

156

263

7.

98

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

60

107

0

77

244

8.

1874

Dykowski

Mateusz

KS Pogoń Mogilno

94

72

98

72

0

242

9.

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

70

98

70

72

240

10.

5163

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

53

83

77

74

234

11.

85

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

0

83

60

68

211

12.

1501

Jarząbkowski

Paweł

KTS Maximus Broker Toruń

2

53

83

53

70

206

13.

2768

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

40

98

68

40

206

14.

2789

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

40

67

81

53

201

15.

2089

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

40

83

53

40

176

16.

404

Majchrzak

Michał

UKS Top Solec Kuj.

99

0

0

85

85

170

17.

1686

Szymanek

Bartłomiej

LUKS Chełmno

93

64

98

0

0

162

18.

2788

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

40

67

40

53

160

19.

7139

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

25

67

40

53

160

20.

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

8

25

53

64

0

142

21.

77

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

53

83

0

0

136

22.

7137

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

25

0

40

53

118

23.

7140

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

25

0

53

40

118

24.

196

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

40

67

0

0

107

25.

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

25

0

40

40

105

26.

2284

Glica

Rafał

Piast Kruszwica

1

0

0

64

40

104

27.

166

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

67

0

0

92

28.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

10

25

0

60

0

85

29-30

163

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

0

83

0

0

83

 

159

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

0

83

0

0

83

31.

194

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

40

0

0

40

80

32.

556

Wesołowski

Filip

Olimpia Grudziądz

98

0

0

74

0

74

33.

2807

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

74

0

0

0

74

34.

553

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

0

0

0

64

64

35.

407

Strychalski

Filip

UKS Top Solec Kuj.

98

0

0

0

60

60

36.

3310

Drozdowski

Andrzej

Olimpia Grudziądz

82

0

0

53

0

53

37.

9875

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

53

0

0

0

53

38-39

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

10

0

0

25

26

51

 

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

8

0

0

25

26

51

40.

2763

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

25

0

0

26

51

41-42

5776

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

0

0

0

40

40

 

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

9

0

0

0

40

40

43-46

7136

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

0

0

40

0

40

 

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

9

0

0

40

0

40

 

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

12

0

0

40

0

40

 

3306

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

0

0

40

0

40

47.

7627

Rumiński

Hubert

GLKS GOK Rogóźno

1

40

0

0

0

40

48-49

1784

Fąfara

Krzysztof

LUKS Szaniec Świecie/Osą

74

0

0

0

26

26

 

401

Jezierski

Norbert

UKS Top Solec Kuj.

92

0

0

0

26

26

50-55

7135

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

0

0

25

0

25

 

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

10

0

0

25

0

25

 

3302

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

8

0

0

25

0

25

 

3291

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

6

0

0

25

0

25

 

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

13

0

0

25

0

25

 

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

12

0

0

25

0

25

56.

3113

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

7

25

0

0

0

25

57-58

2804

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

18

0

0

0

18

 

5169

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

93

18

0

0

0

18

 

7619

Broża

Łukasz

GLKS GOK Rogóźno

95

18

0

0

0

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz