Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień135
miesiąc297
wszystkie439363

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 23/24 Drukuj

       

Juniorzy po II WTK 2023/24

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

93

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

152

230

382

2.

98

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

108

120

228

3.

2788

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

100

86

186

4.

2789

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

76

92

168

5.

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

66

70

136

6.

2768

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

72

62

134

7.

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

59

55

114

8.

2763

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

57

53

110

9.

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

2008

45

57

102

10.

3113

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

51

51

102

11.

2769

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

49

48

97

12.

2795

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

53

39

92

13.

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

45

45

90

14.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

28

50

78

15.

3124

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

39

39

78

16.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

62

16

78

17.

4470

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

28

45

73

18.

3125

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

39

28

67

19-22

415

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

28

28

56

 

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

28

28

56

 

2791

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

28

28

56

 

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

28

28

56

23.

411

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

10

39

49

24.

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

28

44

25.

4471

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

28

16

44

26-27

3302

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

39

0

39

 

5782

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

39

0

39

28.

1493

Wiechecki

Tomasz

Maximus Broker Toruń

2010

0

39

39

29.

3300

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

10

28

38

30-31

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

2008

16

16

32

 

5199

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

16

16

32

32.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

0

28

28

33.

3291

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

28

0

28

34.

7520

Biegański

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2006

10

16

26

35-37

2767

Jurkiewicz

Michał

KS Nowa Era Toruń

2010

0

16

16

 

3117

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

0

16

16

 

5149

Rybacki

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2005

0

16

16

38-42

5786

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

16

0

16

 

190

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

16

0

16

 

2759

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

16

0

16

 

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

16

0

16

 

410

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

16

0

16

43.

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

0

11

11

44-53

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

10

0

10

 

173

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

10

0

10

 

172

Facenna

Krystian

LUKS Chełmno

2010

10

0

10

 

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

10

0

10

 

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

10

0

10

 

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

10

0

10

 

529

Jendryczka

Franciszek

LUKS Chełmno

2012

10

0

10

 

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

10

0

10

 

179

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

10

0

10

 

180

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

10

0

10

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz