Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Kadetki po III WTK
Kadetki po III WTK 23/24 Drukuj

       

Kadetki po III WTK 2023/24

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

III

Razem

1.

5142

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

136

136

136

408

2.

5599

Kowalska

Julia

MLUKS Orlik Kcynia

2009

117

86

95

298

3.

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

101

82

101

284

4.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

66

117

73

256

5.

3230

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

86

86

73

245

6.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

77

73

64

214

7.

530

Pilarska

Weronika

LUKS Chełmno

2009

77

54

64

195

8.

176

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

62

64

62

188

9.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR-ULKS Barcin

2012

52

62

46

160

10.

5150

Szoch

Izabela

EMDEK Bydgoszcz

2010

46

46

64

156

11.

2792

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

50

57

42

149

12.

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

41

50

50

141

13.

409

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

44

48

44

136

14.

7152

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

41

38

48

127

15.

174

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

24

44

57

125

16.

3539

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

38

41

38

117

17.

3234

Szal

Agata

BOSiR-ULKS Barcin

2012

33

33

38

104

18.

89

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

38

38

24

100

19.

3109

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

33

33

33

99

20.

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR-ULKS Barcin

2015

33

33

24

90

21-22

3424

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

24

24

33

81

 

3231

Liepelt

Agata

BOSiR-ULKS Barcin

2013

24

24

33

81

23.

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR-ULKS Barcin

2010

24

24

24

72

24-25

3537

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

13

24

24

61

 

169

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

13

24

24

61

26.

4475

Lewicka

Martyna

TG Sokół Gniewkowo

2010

0

24

24

48

27.

414

Tołysz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

0

33

14

47

28.

187

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

0

33

33

29.

3229

Gałęzewska

Maria

BOSiR-ULKS Barcin

2012

33

0

0

33

30.

3546

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

0

17

14

31

31-32

2786

Przygodzka

Alicja

KS Nowa Era Toruń

2014

0

0

24

24

 

4474

Krzysztofiak

Michalina

TG Sokół Gniewkowo

2010

0

0

24

24

33-34

3112

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

24

0

24

 

3224

Liepelt

Lena

BOSiR-ULKS Barcin

2015

0

24

0

24

35-38

3423

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

24

0

0

24

 

3228

Gałęzewska

Antonina

BOSiR-ULKS Barcin

2012

24

0

0

24

 

1791

Kalachurka

Agata

UKS Szaniec Świecie/Osą

2010

24

0

0

24

 

1793

Derkowska

Lena

UKS Szaniec Świecie/Osą

2011

24

0

0

24

39-42

3425

Jaskot

Amelia

ŻTMS Baszta Żnin

2015

0

0

14

14

 

2782

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toruń

2011

0

0

14

14

 

2756

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toruń

2015

0

0

14

14

 

2790

Rolle

Lilianna

KS Nowa Era Toruń

2013

0

0

14

14

43-47

3227

Blaczkowska

Maja

BOSiR-ULKS Barcin

2013

13

0

0

13

 

8991

Wiśniewska

Sophia

Strzemyk Grudziądz

2010

13

0

0

13

 

8987

Kuropatwa

Maja

Strzemyk Grudziądz

2010

13

0

0

13

 

1792

Kalachurka

Sandra

UKS Szaniec Świecie/Osą

2012

13

0

0

13

 

1794

Derkowska

Maja

UKS Szaniec Świecie/Osą

2013

13

0

0

13

1.

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz