Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 23/24 Drukuj

       

III WTK Żaków 2023/24

6.01.2024 Toruń

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

40

awans do III Grand Prix

2.

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

37

3.

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

35

4.

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

33

5.

2754

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

32

6.

5151

Wójcik

Nikodem

Emdek Bydgoszcz

2014

31

7.

5190

Krukovvskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

30

8.

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

29

9.

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudziądz

2013

28

10.

11717

Pawzun

Iwo

Energa KTS Toruń

2013

27

11-12

11701

Łukjanowicz

Jan

Energa KTS Toruń

2013

25

 

11644

Lasocki

Paweł

UKS Strzemyk Grudziądz

2015

25

13-16

8314

Rutkowski

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

22

 

8307

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

22

 

8310

Oczki

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

22

 

8328

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

22

17-23

5212

Świerczyński

Kacper

Energa KTS Toruń

2016

17

 

8296

Buczkowski

Antoni

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

17

 

3069

Balcerak

Olaf

Pingfun Opoczki

2014

17

 

3064

Krzyżanowski

Antoni

Pingfun Opoczki

2014

17

 

11037

Alski

Gniewomir

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

17

 

8321

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

17

 

12178

Ilcewicz

Oliwier

Krajna Sępólno Kraj.

2017

17

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz