Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow I WTK Juniorów
I WTK Juniorów 23/24 Drukuj

       

I WTK Juniorów 2023/24

10.09.2023 Sępólno Kraj.

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

2789

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

70

awans do I Grand Prix

2.

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

66

3.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

62

4.

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

59

5.

2763

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

57

6.

2768

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

55

7.

2795

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

53

8.

3113

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

51

9-10

2788

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

49

 

2769

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

49

11-12

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

45

 

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

2008

45

13-16

3125

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

39

 

3124

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

39

 

3302

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

39

 

5782

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

39

17-24

4471

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

28

 

4470

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

28

 

415

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

28

 

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

28

 

3291

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

28

 

2791

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

28

 

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

28

 

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

28

25-32

5786

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

16

 

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

16

 

190

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

16

 

2759

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

16

 

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

2008

16

 

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

16

 

5199

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

16

 

410

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

16

33-45

411

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

10

 

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

10

 

173

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

10

 

172

Facenna

Krystian

LUKS Chełmno

2010

10

 

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

10

 

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

10

 

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

10

 

529

Jendryczka

Franciszek

LUKS Chełmno

2012

10

 

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

10

 

179

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

10

 

180

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

10

 

7520

Biegański

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2006

10

 

3300

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

10

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz