Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Skrzat za sezon 23/24
Skrzat za sezon 23/24 Drukuj

       

Skrzaci za sezon 2023/24

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW

Razem

1.

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

40

40

40

45

125

2.

2754

Piechowiak

Filip

Myśliwiec Gostycyn

2015

35

37

32

42

114

3.

8191

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

37

34

37

39

113

4.

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

33

34

35

39

108

5.

11644

Lasocki

Paweł

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

32

31

33

36

101

6.

5212

Świerczyński

Kacper

Energa KTS Toruń

2016

31

31

31

36

98

7.

12178

Ilcewicz

Oliwier

Krajna Sępólno

2017

30

30

29

33

93

8.

 

Kurzyński

Bartosz

LUKS Chełmno

2016

28

0

30

30

88

9.

 

Bylinko

Nataniel

LUKS Chełmno

2016

0

29

25

30

84

10.

 

Jagodziński

Aleksander

LUKS Chełmno

2016

0

24

21

25

70

11.

 

Kelbratowski

Igor

ŚKTS Świecie

2016

0

28

20

20

68

12.

 

Kozłowski

Hubert

LUKS Chełmno

2016

0

23

22

20

65

13.

 

Lewandowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2016

0

21

15

25

61

14.

 

Winowski

Ksawery

LUKS Chełmno

2016

0

27

18

16

61

15.

 

Kelbratowski

Iwo

ŚKTS Świecie

2017

0

20

13

25

58

16.

12177

Zenel

Wiktor

Krajna Sępólno

2016

29

0

28

0

57

17.

 

Książczak

Michał

Energa KTS Toruń

2016

0

0

26

30

56

18.

8329

Alski

Gromosław

Orzeł Rynarzewo

2016

0

0

24

30

54

19.

 

Gapa

Stanisław

Krajna Sępólno

2016

0

0

27

25

52

20.

 

Pasiński

Wiktor

LUKS Chełmno

2017

0

22

14

16

52

21.

 

Mańkowski

Aleksander

LUKS Chełmno

2017

0

25

11

16

52

22.

 

Banasiak

Robert

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

26

0

0

16

42

23.

 

Golacik

Alex

Orzeł Rynarzewo

2017

0

0

19

20

39

24.

 

Brzóśkiewicz

Michał

Energa KTS Toruń

2015

0

0

0

33

33

25.

 

Jakubowski

Mikołaj

GLKS Rogóźno

2015

27

0

0

0

27

26.

 

Maćkowski

Mikołaj

LUKS Chełmno

2016

0

26

0

0

26

27.

 

Vyboch

Tobias

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

25

0

0

0

25

28.

8349

Walczak

Mateusz

Orzeł Rynarzewo

2016

0

0

12

11

23

29.

8347

Złotek

Fabian

Orzeł Rynarzewo

2016

0

0

23

0

23

30.

 

Wardacki

Jan

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

0

0

0

20

20

31.

 

Szkliński

Jakub

Krajna Sępólno

2015

0

0

17

0

17

32-33

 

Piotrowski

Gabriel

ŚKTS Świecie

2016

0

0

0

11

11

 

 

Otto

Aleksander

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

0

0

0

11

11

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz