Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzie118
miesi帷442
wszystkie439508

Go軼imy

Odwiedza nas 7 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow II WTK M這dzik闚
II WTK M這dzik闚 23/24 Drukuj

       

II WTK M這dzików 2023/24

29.10.2023 Inowroc豉w

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

II

1.

5180

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

50

awans do II Grand Prix

2.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

47

3.

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

44

4.

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

42

5.

168

Borek

Kaspian

LUKS Che軛no

2014

40

6.

188

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

39

7.

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toru

2011

38

8.

5597

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2011

36

9.

189

Szulc

Karol

LUKS Che軛no

2013

35

10.

412

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

34

11-12

173

Facenna

Luca

LUKS Che軛no

2012

31

 

171

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

31

13-16

180

Lippki

Ksawery

LUKS Che軛no

2012

28

 

5193

Liberacki

Marcel

Energa KTS Toru

2012

28

 

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toru

2015

28

 

529

Jendryczka

Franciszek

LUKS Che軛no

2012

28

17-24

5595

Dubiel

Filip

MLUKS Orlik Kcynia

2012

20

 

3107

Oracz

Hubert

IKTS Note Inowroc豉w

2012

20

 

3284

C帳rowski

Micha

Olimpia Grudzi康z

2011

20

 

3286

Frela

Nikodem

Olimpia Grudzi康z

2011

20

 

3283

Grzemski

Rados豉w

Olimpia Grudzi康z

2011

20

 

2754

B豉szkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toru

2015

20

 

5190

Krukovskyi

Nestor

Energa KTS Toru

2013

20

 

5594

Ba責yga

Przemys豉w

MLUKS Orlik Kcynia

2011

20

25-32

2760

B豉szkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toru

2012

11

 

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toru

2014

11

 

3123

Stec

Franciszek

IKTS Note Inowroc豉w

2013

11

 

11415

Kelbratowski

Alan Bartosz

匠TS 安iecie

2012

11

 

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudzi康z

2013

11

 

4478

Ozga

Wojciech

TG Sokó Gniewkowo

2011

11

 

4468

Maza Mazur

Maksymilian

TG Sokó Gniewkowo

2011

11

 

3540

Bogu

Marcel

Kusy Laskowice

2013

11

33-34

3069

Balcerak

Olaf

FS Pingfun Opoczki

2014

7

 

534

Jendryczka

Stanis豉w

LUKS Che軛no

2015

7

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz