Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzie134
miesi帷296
wszystkie439362

Go軼imy

Odwiedza nas 4 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow III WTK M這dzik闚
III WTK M這dzik闚 23/24 Drukuj

       

III WTK M這dzików 2023/24

21.01.2024 Gniewkowo

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

1.

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

50

awans do III Grand Prix

2.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

47

3.

5180

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

44

4.

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

42

5.

188

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

40

6.

173

Facenna

Luca

LUKS Che軛no

2012

39

7.

180

Lippki

Ksawery

LUKS Che軛no

2012

38

8.

189

Szulc

Karol

LUKS Che軛no

2013

36

9.

168

Borek

Kaspian

LUKS Che軛no

2014

35

10.

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toru

2011

34

11-12

5193

Liberacki

Marcel

Energa KTS Toru

2012

31

 

5597

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2011

31

13-16

412

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

28

 

3284

C帳rowski

Micha

Olimpia Grudzi康z

2011

28

 

529

Jendryczka

Franciszek

LUKS Che軛no

2012

28

 

3293

Bugay

Aleksey

Olimpia Grudzi康z

2011

28

17-24

171

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

20

 

5595

Dubiel

Filip

MLUKS Orlik Kcynia

2012

20

 

3107

Oracz

Hubert

IKTS Note Inowroc豉w

2012

20

 

3283

Grzemski

Rados豉w

Olimpia Grudzi康z

2011

20

 

2760

B豉szkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toru

2012

20

 

3547

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

20

 

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudzi康z

2013

20

 

4478

Ozga

Wojciech

TG Sokó Gniewkowo

2011

20

25-29

2754

B豉szkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toru

2015

12

 

4468

Maza Mazur

Maksymilian

TG Sokó Gniewkowo

2011

12

 

12285

B彗

Jan

KS Nowa Era Toru

2012

12

 

5151

Wójcik

Nikodem

Emdek Bydgoszcz

2014

12

 

11914

Kunicki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2013

12

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz