Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Senior za sezon 23/24
Senior za sezon 23/24 Drukuj

 

       

Seniorzy za sezon 2023/24

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

81

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

198

300

274

229

803

2.

80

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

274

274

0

229

777

3.

853

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

0

156

233

149

538

4.

408

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

97

64

81

107

285

5.

404

Majchrzak

Michał

UKS Top Solec Kuj.

99

85

85

0

83

253

6.

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

70

72

0

107

249

7.

5163

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

77

74

0

98

249

8.

93

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

0

60

0

185

245

9.

1501

Jarząbkowski

Paweł

KTS Maximus Broker Toruń

2

53

70

68

98

236

10.

85

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

60

68

77

83

228

11.

2089

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

53

40

70

98

221

12.

2789

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

81

53

0

63

197

13.

2768

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

68

40

0

83

191

14.

1874

Dykowski

Mateusz

KS Pogoń Mogilno

94

72

0

0

115

187

15.

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

8

64

0

60

63

187

16.

2788

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

40

53

0

83

176

17.

98

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

0

77

0

98

175

18.

88

Witkowski

Antoni

Energa KTS Toruń

94

0

81

85

0

166

19.

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

9

40

0

40

83

163

20.

82

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

0

0

74

83

157

21.

7139

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

40

53

40

63

156

22.

196

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

0

0

72

83

155

23.

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

40

40

28

63

143

24.

77

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

0

0

53

83

136

25-26

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

10

25

26

40

63

129

 

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

8

25

26

40

63

129

27.

407

Strychalski

Filip

UKS Top Solec Kuj.

98

0

60

65

0

125

28.

2804

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

0

0

53

63

116

29.

2284

Glica

Rafał

Piast Kruszwica

1

64

40

0

0

104

30.

7136

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

40

0

63

0

103

31.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

12

40

0

60

0

100

32-33

7137

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

40

53

0

0

93

 

7140

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

53

40

0

0

93

34.

2763

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

0

26

0

63

89

35.

194

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

0

40

40

0

80

36.

556

Wesołowski

Filip

Olimpia Grudziądz

98

74

0

0

0

74

37.

401

Jezierski

Norbert

UKS Top Solec Kuj.

92

0

26

40

0

66

38.

553

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

0

64

0

0

64

39.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

10

60

0

0

0

60

40-41

9128

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

0

0

53

0

53

 

9875

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

0

0

53

0

53

42.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

13

25

0

28

0

53

43.

3310

Drozdowski

Andrzej

Olimpia Grudziądz

82

53

0

0

0

53

44-45

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

11

0

0

40

0

40

 

9248

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

0

0

40

0

40

46-47

5776

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

0

40

0

0

40

 

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

9

0

40

0

0

40

48.

3306

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

40

0

0

0

40

49.

2083

Sulkowski

Paweł

KTS Złotoria

68

0

0

28

0

28

50.

1784

Fąfara

Krzysztof

LUKS Szaniec Świecie/Osą

74

0

26

0

0

26

51-55

7135

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

25

0

0

0

25

 

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

10

25

0

0

0

25

 

3302

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

8

25

0

0

0

25

 

3291

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

6

25

0

0

0

25

 

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

12

25

0

0

0

25

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz