Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 23/24 Drukuj

       

Żacy po II WTK 2023/24

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

82

62

144

2.

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

62

71

133

3.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

59

62

121

4.

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

52

52

104

5.

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

50

52

102

6.

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

40

59

99

7.

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

42

48

90

8.

5190

Krukovvskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

37

33

70

9.

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudziądz

2013

30

32

62

10.

5212

Świerczyński

Kacper

Energa KTS Toruń

2016

33

29

62

11.

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

31

30

61

12.

2754

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

27

31

58

13.

3123

Stec

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2013

27

25

52

14-15

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

25

22

47

 

8314

Rutkowski

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

25

22

47

16.

8296

Buczkowski

Antoni

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

23

18

41

17.

8307

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

29

0

29

18.

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

0

28

28

19.

11914

Kunicki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2013

0

27

27

20.

5151

Wójcik

Nikodem

Emdek Bydgoszcz

2014

0

25

25

21.

7714

Słomiński

Mateusz

Krajna Sępólno Kraj.

2014

24

0

24

22-23

3069

Balcerak

Olaf

Pingfun Opoczki

2014

0

22

22

 

8325

Wieczorek

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

22

22

24.

8194

Szydrow

Marcel

GKS Myśliwiec Gostycyn

2013

22

0

22

25-28

3064

Krzyżanowski

Antoni

Pingfun Opoczki

2014

0

18

18

 

3071

Zwierzchowski

Tymon

Pingfun Opoczki

2015

0

18

18

 

8299

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

18

18

 

8301

Heyman

Jan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

18

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz