Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień135
miesiąc297
wszystkie439363

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Żak za sezon 23/24
Żak za sezon 23/24 Drukuj

       

Żacy za sezon 2023/24

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

2794

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

62

71

59

114

247

2.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

82

62

82

68

232

3.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

59

62

62

57

183

4.

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

50

52

55

57

164

5.

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

52

52

55

53

160

6.

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

40

59

42

53

154

7.

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

42

48

40

45

135

8.

3301

Wolf

Cezary

Olimpia Grudziądz

2013

30

32

28

40

102

9.

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

0

28

35

38

101

10.

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

31

30

33

36

100

11.

5190

Krukovvskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

37

33

30

0

100

12.

5212

Świerczyński

Kacper

Energa KTS Toruń

2016

33

29

17

36

98

13.

2754

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

27

31

32

33

96

14.

5151

Wójcik

Nikodem

Emdek Bydgoszcz

2014

0

25

31

33

89

15.

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

25

22

29

27

81

16.

8307

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

29

0

22

20

71

17.

8314

Rutkowski

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

25

22

22

20

69

18.

8296

Buczkowski

Antoni

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

23

18

17

0

58

19.

11717

Pawzun

Iwo

Energa KTS Toruń

2013

0

0

27

27

54

20.

11644

Lasocki

Paweł

UKS Strzemyk Grudziądz

2015

0

0

25

27

52

21.

3123

Stec

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2013

27

25

0

0

52

22.

8328

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

0

22

27

49

23.

11914

Kunicki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2013

0

27

0

20

47

24.

8299

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

18

0

27

45

25-27

11037

Alski

Gniewomir

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

0

17

27

44

 

8321

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

0

17

27

44

 

12178

Ilcewicz

Oliwier

Krajna Sępólno Kraj.

2017

0

0

17

27

44

28.

8325

Wieczorek

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

22

0

20

42

29.

3069

Balcerak

Olaf

Pingfun Opoczki

2014

0

22

17

0

39

30.

8301

Heyman

Jan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

18

0

20

38

31.

3064

Krzyżanowski

Antoni

Pingfun Opoczki

2014

0

18

17

0

35

32.

11701

Łukjanowicz

Jan

Energa KTS Toruń

2013

0

0

25

 

25

33.

7714

Słomiński

Mateusz

Krajna Sępólno Kraj.

2014

24

0

0

0

24

34.

8310

Oczki

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

0

22

0

22

35.

8194

Szydrow

Marcel

GKS Myśliwiec Gostycyn

2013

22

0

0

0

22

36.

3071

Zwierzchowski

Tymon

Pingfun Opoczki

2015

0

18

0

0

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz