Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Seniorki po I WTK
Seniorki po I WTK 23/24 Drukuj

       

Seniorki po I WTK 2023/24

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

III

MW+MP

I

Razem

1.

78

Błażejewicz

Zuzanna

Energa KTS Toruń

2001

156

198

149

0

503

2.

1505

Lis

Martyna

KTS Maximus Broker Toruń

2002

168

140

149

140

457

3.

84

Palacz

Katarzyna

Energa KTS Toruń

2005

90

85

120

85

295

4.

164

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

81

81

98

97

276

5.

1489

Mikulska

Kinga

KTS Maximus Broker Toruń

2008

81

77

107

63

265

6.

170

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

85

72

98

70

255

7.

5600

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Kcynia

2007

74

74

102

60

250

8.

531

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

68

77

98

72

247

9.

5599

Kowalska

Julia

MLUKS Kcynia

2009

81

63

97

53

241

10.

183

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

74

0

98

68

240

11.

5144

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

0

97

83

53

233

12.

91

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

72

68

83

74

229

13.

186

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

63

0

107

40

210

14.

195

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

52

74

83

0

209

15.

92

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

65

60

0

77

202

16.

5170

Wycichowska

Agata

Emdek Bydgoszcz

2000

59

53

83

0

195

17.

2805

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

57

53

83

40

193

18.

5150

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

55

53

83

53

191

19.

5142

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

0

63

83

0

146

20.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

0

60

70

0

130

21.

2800

Grzebielucha

Natalia

KS Nowa Era Toruń

2001

0

48

70

0

118

22.

5791

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

0

0

115

0

115

23.

3230

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

0

53

0

40

93

24.

1487

Maruszak

Emilia

KTS Maximus Broker Toruń

2006

0

0

0

65

65

25.

 

Dąbrzał

Zuzanna

KS Gotyk Toruń

2006

61

0

0

0

61

26.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

0

0

0

60

60

27.

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

53

53

28-32

176

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

40

40

 

187

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

0

0

40

40

 

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

0

0

0

40

40

 

3233

Rydlewska

Amelia

BOSiR ULKS Barcin

2011

0

0

0

40

40

 

174

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

0

0

0

40

40

33.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

0

0

0

30

30

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz