Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień132
miesiąc294
wszystkie439360

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Skrzat po III WTK
Skrzat po III WTK 23/24 Drukuj
 
        

Skrzaci po III WTK 2023/24

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

40

40

40

120

2.

8191

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

37

34

37

108

3.

2754

Piechowiak

Filip

Myśliwiec Gostycyn

2015

35

37

32

104

4.

534

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

33

34

35

102

5.

11644

Lasocki

Paweł

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

32

31

33

96

6.

5212

Świerczyński

Kacper

Energa KTS Toruń

2016

31

31

31

93

7.

12178

Ilcewicz

Oliwier

Krajna Sępólno

2017

30

30

29

89

8.

 

Kurzyński

Bartosz

LUKS Chełmno

2016

28

0

30

58

9.

12177

Zenel

Wiktor

Krajna Sępólno

2016

29

0

28

57

10.

 

Bylinko

Nataniel

LUKS Chełmno

2016

0

29

25

54

11.

 

Kelbratowski

Igor

ŚKTS Świecie

2016

0

28

20

48

12.

 

Kozłowski

Hubert

LUKS Chełmno

2016

0

23

22

45

13.

 

Jagodziński

Aleksander

LUKS Chełmno

2016

0

24

21

45

14.

 

Winowski

Ksawery

LUKS Chełmno

2016

0

27

18

45

15.

 

Lewandowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2016

0

21

15

36

16.

 

Pasiński

Wiktor

LUKS Chełmno

2017

0

22

14

36

17.

 

Mańkowski

Aleksander

LUKS Chełmno

2017

0

25

11

36

18.

 

Kelbratowski

Iwo

ŚKTS Świecie

2017

0

20

13

33

19.

 

Gapa

Stanisław

Krajna Sępólno

2016

0

0

27

27

20.

 

Jakubowski

Mikołaj

GLKS Rogóźno

2015

27

0

0

27

21.

 

Książczak

Michał

Energa KTS Toruń

2016

0

0

26

26

22.

 

Maćkowski

Mikołaj

LUKS Chełmno

2016

0

26

0

26

23.

 

Banasiak

Robert

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

26

0

0

26

24.

 

Vyboch

Tobias

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

25

0

0

25

25.

8329

Alski

Gromosław

Orzeł Rynarzewo

2016

0

0

24

24

26.

8347

Złotek

Fabian

Orzeł Rynarzewo

2016

0

0

23

23

27.

 

Golacik

Alex

Orzeł Rynarzewo

2017

0

0

19

19

28.

 

Szkliński

Jakub

Krajna Sępólno

2015

0

0

17

17

29.

8349

Walczak

Mateusz

Orzeł Rynarzewo

2016

0

0

12

12

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz