Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Kadet za sezon 23/24
Kadet za sezon 23/24 Drukuj

       

Kadeci za sezon 2023/24

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

73

86

95

91

272

2.

2769

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

82

77

73

99

258

3.

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

77

57

82

65

224

4.

1493

Wiechecki

Tomasz

KTS Maximus Broker Toruń

2010

52

48

46

91

191

5.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

41

77

66

0

184

6.

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

46

52

48

75

175

7.

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

48

54

52

67

173

8.

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

50

50

54

0

154

9.

411

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

41

46

33

57

144

10.

2759

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

24

33

38

61

132

11.

190

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

44

44

44

0

132

12.

410

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

24

24

42

61

127

13.

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

38

38

50

0

126

14.

179

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

33

33

24

57

123

15.

5208

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

38

24

33

47

118

16.

7150

Kozłowski

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2009

33

24

33

47

113

17.

2783

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

33

38

40

0

111

18.

5198

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

13

33

24

47

104

19.

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

24

41

38

0

103

20.

413

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

24

24

24

47

95

21.

3117

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

13

9

24

47

84

22.

5178

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toruń

2010

24

13

13

47

84

23.

2793

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toruń

2011

24

24

24

0

72

24.

168

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

24

13

33

0

70

25.

5180

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

13

33

24

0

70

26.

5202

Śmigielski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2009

9

9

13

47

69

27.

2767

Jurkiewicz

Michał

KS Nowa Era Toruń

2010

13

13

24

30

67

28.

5184

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

13

24

0

30

67

29.

5183

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

13

24

24

0

61

30.

12313

Pniewski

Alan

KS Nowa Era Toruń

2010

0

0

13

47

60

31.

2758

Błoński

Juliusz

KS Nowa Era Toruń

2010

9

13

0

30

52

32.

173

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2013

33

13

0

0

46

33.

11702

Chruściński

Franciszek

Energa KTS Toruń

2009

0

0

13

30

43

34-35

3547

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

13

13

13

0

39

 

189

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

13

13

13

0

39

36-40

11703

Chlebiej

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

0

0

8

30

38

 

5195

Muzalewski

Radosław

Energa KTS Toruń

2009

0

0

8

30

38

 

12371

Pawzun

Igor

Energa KTS Toruń

2010

0

0

8

30

38

 

12372

Kubjaczyk

Mateusz

Energa KTS Toruń

2009

0

0

8

30

38

 

12314

Pniewski

Olaf

KS Nowa Era Toruń

2010

0

0

8

30

38

41.

172

Facenna

Krystian

LUKS Chełmno

2010

24

13

0

0

37

42.

412

Olędzki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

0

24

0

0

24

43.

2760

Błaszkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toruń

2012

0

9

13

0

22

44.

3540

Boguń

Marcel

LUKS Kusy Laskowice

2013

0

9

8

0

17

45-46

5190

Krukovskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

9

0

8

0

17

 

5201

Sobiech

Jakub

Energa KTS Toruń

2011

9

0

8

0

17

47.

7160

Sempowicz Rożek

Dariusz

Gwiazda Bydgoszcz

2009

0

0

13

0

13

48-50

171

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

0

9

0

0

9

 

2754

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

0

9

0

0

9

 

4478

Ozga

Wojciech

TG Sokół Gniewkowo

2011

0

9

0

0

9

51-53

5193

Liberacki

Marcel

Energa KTS Toruń

2012

9

0

0

0

9

 

5209

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

9

0

0

0

9

 

5200

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

9

0

0

0

9

54-60

180

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

0

0

8

0

8

 

10702

Sosnowski

Jakub

UKS Top Solec Kuj.

2010

0

0

8

0

8

 

5191

Kulasiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

2011

0

0

8

0

8

 

5192

Kupnowicki

Szymon

Energa KTS Toruń

2011

0

0

8

0

8

 

11717

Pawzun

Iwo

Energa KTS Toruń

2013

0

0

8

0

8

 

12373

Dubizhanskyi

Vladyslav

Energa KTS Toruń

2010

0

0

8

0

8

 

12285

Bąk

Jan

KS Nowa Era Toruń

2012

0

0

8

0

8

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz