Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzie134
miesi帷296
wszystkie439362

Go軼imy

Odwiedza nas 4 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow II WTK M這dziczek
II WTK M這dziczek 23/24 Drukuj

       

II WTK M這dziczek 2023/24

29.10.2023 Inowroc豉w

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

II

1.

187

Szczutkowska

Amelia

LUKS Che軛no

2012

50

awans do II Grand Prix

2.

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

47

3.

174

Jab這雟ka

Anelia

LUKS Che軛no

2013

44

4.

89

Dymi雟ka

Kinga

Energa KTS Toru

2012

42

5.

3229

Ga喚zewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2012

40

6.

3109

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

39

7.

169

Borko

Nicola

LUKS Che軛no

2013

38

8.

3537

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

36

9-10

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

34

 

3112

Gaw璠a

Lena

IKTS Note Inowroc豉w

2011

34

11-12

3546

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

31

 

3424

Ratajczak

Zofia

Baszta 疸in

2011

31

13-16

3126

Wo幡iak

Dorota

IKTS Note Inowroc豉w

2012

28

 

5596

Jamro篡

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

28

 

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

28

 

2790

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toru

2013

28

17-24

414

To造sz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

20

 

3228

Ga喚zewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

20

 

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

20

 

3106

Matuszak

Blanka

IKTS Note Inowroc豉w

2012

20

 

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

20

 

2786

Przygodzka

Alicja

KS Nowa Era Toru

2014

20

 

2782

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toru

2011

20

 

3425

Jaskot

Amelia

Baszta 疸in

2015

20

25-27

5568

Mazurek

Lena

UKS Top Solec Kuj.

2012

13

 

2756

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toru

2015

13

 

3059

Korolova

Anna

FS Pingfun Opoczki

2012

13

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz