Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow Żaczka za sezon 23/24
Żaczka za sezon 23/24 Drukuj

        

Żaczki za sezon 2023/24

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

7152

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

71

82

82

81

245

2.

174

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

62

62

71

68

201

3.

169

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

45

48

40

45

138

4.

8320

Synakiewicz

Nina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

31

40

42

39

121

5.

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

30

42

35

40

117

6.

8302

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

32

37

45

114

7.

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

35

37

28

39

111

8.

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

32

30

32

36

100

9.

3235

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

33

31

30

33

97

10.

2786

Przygodzka

Alicja

KS Nowa Era Toruń

2014

16

28

31

27

86

11.

8304

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

29

0

27

83

12.

8316

Senger

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

16

25

29

27

81

13.

7715

Bonk

Emilia

Krajna Sępólno

2014

16

22

25

33

80

14.

8311

Piechowiak

Malwina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

22

25

22

27

74

15.

8323

Walczak

Maria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

25

22

0

27

74

16.

2790

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toruń

2013

22

27

25

0

74

17.

3425

Jaskot

Amelia

ŻTMS Baszta Żnin

2015

16

22

22

27

71

18.

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

22

16

18

27

67

19.

8305

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

29

0

27

0

56

20.

8322

Wachowska

Matylda

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

16

16

18

20

54

21.

8295

Belter

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

16

18

20

54

22.

8309

Łącz

Alicja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

16

16

0

20

52

23.

5196

Nierebińska

Hanna

Energa KTS Toruń

2014

0

0

22

27

49

24.

8297

Dalke

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

11

16

18

0

45

25.

8315

Skuza

Oliwia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

0

22

20

42

26.

3227

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

37

0

0

0

37

27.

11038

Paliwoda

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

16

0

20

36

28.

8326

Zaparucha

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

0

0

0

27

29.

5785

Ihina

Daryna

Krajna Sępólno

2013

25

0

0

0

25

30.

4473

Kocińska

Nina

Sokół Gniewkowo

2013

0

22

0

0

22

31.

5790

Kucharska

Marta

Krajna Sępólno

2013

22

0

0

0

22

32.

5210

Ossowska

Paulina

Energa KTS Toruń

2016

0

0

18

0

18

33-34

4480

Maza-Mazur

Wiktoria

Sokół Gniewkowo

2015

0

16

0

0

16

 

11514

Zajkowska

Oliwia

Pingfun Opoczki

2015

0

16

0

0

16

35-36

8195

Krajewska

Zofia

GKS Myśliwiec Gostycyn

2014

16

0

0

0

16

 

8192

Burczyńska

Zuzanna

GKS Myśliwiec Gostycyn

2015

16

0

0

0

16

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz