Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzie118
miesi帷442
wszystkie439508

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow M這dziczka za sezon 23/24
M這dziczka za sezon 23/24 Drukuj

       

M這dziczki za sezon 2023/24

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

97

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toru

2011

105

60

79

131

315

2.

184

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

121

79

69

110

310

3.

176

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

69

91

91

110

292

4.

7152

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

69

76

66

77

222

5.

2792

Skowro雟ka

Izabela

KS Nowa Era Toru

2011

69

79

66

72

220

6.

181

Nowak

Wiktoria

LUKS Che軛no

2012

66

66

76

64

208

7.

174

Jab這雟ka

Anelia

LUKS Che軛no

2013

40

69

63

64

196

8.

3232

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

66

60

63

64

193

9.

187

Szczutkowska

Amelia

LUKS Che軛no

2012

39

60

60

0

159

10.

3234

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

44

52

52

53

157

11.

89

Dymi雟ka

Kinga

Energa KTS Toru

2012

38

42

40

48

130

12.

3229

Ga喚zewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2012

34

40

0

48

122

13.

3424

Ratajczak

Zofia

Baszta 疸in

2011

0

31

34

51

116

14.

3109

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

36

39

39

36

114

15.

414

To造sz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

31

20

38

44

113

16.

169

Borko

Nicola

LUKS Che軛no

2013

31

38

20

44

113

17.

3226

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

34

34

36

36

106

18.

3112

Gaw璠a

Lena

IKTS Note Inowroc豉w

2011

0

34

31

36

101

19.

3537

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

0

36

28

36

100

20.

5596

Jamro篡

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

20

28

34

36

98

21.

3231

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

13

28

31

36

95

22.

3546

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

28

31

28

36

95

23.

5568

Mazurek

Lena

UKS Top Solec Kuj.

2012

20

13

20

36

76

24.

3106

Matuszak

Blanka

IKTS Note Inowroc豉w

2012

20

20

20

24

64

25.

3224

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

13

20

20

24

64

26.

3225

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

20

20

0

24

64

27.

3425

Jaskot

Amelia

Baszta 疸in

2015

0

20

13

24

57

28.

2790

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toru

2013

0

28

28

0

56

29.

3235

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

28

0

20

0

48

30.

3126

Wo幡iak

Dorota

IKTS Note Inowroc豉w

2012

20

28

0

0

48

31.

12219

Dembska

Julia

IKTS Note Inowroc豉w

2012

0

0

20

24

44

32-33

2786

Przygodzka

Alicja

KS Nowa Era Toru

2014

0

20

0

24

44

 

2782

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toru

2011

0

20

0

24

44

34.

3228

Ga喚zewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

20

20

0

0

40

35.

2756

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toru

2015

0

13

0

24

37

36.

8320

Synakiewicz

Nina

UKS Orze Rynarzewo

2014

0

0

28

0

28

37-38

3227

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

28

0

0

0

28

 

1792

Kalachurka

Sandra

UKS Szaniec

2011

28

0

0

0

28

39-40

4480

Maza Mazur

Wiktoria

Sokó Gniewkowo

2015

0

0

20

0

20

 

4472

Klugiewicz

Hanna

Sokó Gniewkowo

2013

0

0

20

0

20

41-42

1794

Derkowska

Maja

UKS Szaniec

2013

20

0

0

0

20

 

1793

Derkowska

Lena

UKS Szaniec

2011

20

0

0

0

20

43.

5147

Pangowska

Ja鄉ina

Emdek Bydgoszcz

2011

0

0

13

0

13

44.

3059

Korolova

Anna

FS Pingfun Opoczki

2012

0

13

0

0

13

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz