Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień132
miesiąc294
wszystkie439360

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2023/2024 arrow II WTK Juniorów
II WTK Juniorów 23/24 Drukuj

      

II WTK Juniorów 2023/24

3.12.2023 Inowrocław

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

2789

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

70

awans do II Grand Prix

2.

96

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

66

3.

2768

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

62

4.

2788

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

59

5.

1492

Szeszko

Karol

KTS Maximus Broker Toruń

2008

57

6.

175

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

55

7.

2763

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

53

8.

3113

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

51

9.

3297

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

50

10.

2769

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

48

11-12

185

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

45

 

4470

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

45

13-16

2795

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

39

 

3124

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

39

 

411

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

39

 

1493

Wiechecki

Tomasz

Maximus Broker Toruń

2010

39

17-24

3125

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

28

 

415

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

28

 

178

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

28

 

3292

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

28

 

2791

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

28

 

7143

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

28

 

3300

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Grudziądz

2005

28

 

182

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

28

25-32

90

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

16

 

4471

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

16

 

1480

Bołądź

Krzysztof

KTS Maximus Broker Toruń

2008

16

 

5199

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

16

 

7520

Biegański

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2006

16

 

2767

Jurkiewicz

Michał

KS Nowa Era Toruń

2010

16

 

3117

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

16

 

5149

Rybacki

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2005

16

33.

3298

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

11

Jakub Krzyżanowski ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie przy stole.

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz