Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj87
wczoraj165
tydzień87
miesiąc2576
wszystkie397945

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2021/2022 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 21/22 Drukuj

       

Żaczki po III WTK 2021/22

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

1440

Sonnenberg

Monika

KS Nowa Era Toruń

2011

94

82

100

276

2.

2897

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

71

71

82

224

3.

5381

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

82

40

55

177

4.

2904

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

52

59

59

170

5.

4701

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

42

48

71

161

6.

2906

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

48

48

48

144

7.

2900

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

37

46

48

131

8.

3844

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

31

52

46

129

9.

4757

Ratajczak

Zofia

Baszta Żnin

2011

46

37

32

115

10.

5142

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

35

30

33

98

11.

2893

Hawełko

Marta

LUKS Chełmno

2011

 

48

40

88

12.

210

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

28

31

29

88

13.

1878

Tołysz

Wiktoria

UKS TOP Solec Kujawski

2011

27

28

27

82

14.

5146

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

32

29

 

61

15.

1435

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toruń

2011

 

22

27

49

16.

11730

Adamska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2011

 

22

22

44

17.

6494

Przybyła

Lena

Emdek Bydgoszcz

2011

 

27

16

43

18.

11732

Warpas

Oliwia

LUKS Kusy Laskowice

2012

 

25

16

41

19.

11739

Gapińska

Marta

LUKS Kusy Laskowice

2012

 

22

16

38

20.

11733

Różyńska

Eliza

LUKS Kusy Laskowice

2012

 

20

16

36

21.

11734

Wojczuk

Laura

LUKS Kusy Laskowice

2012

 

19

16

35

22.

11729

Sworowska

Amelia

LUKS Kusy Laskowice

2011

 

26

 

26

23.

5141

Pochocka

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2011

26

 

 

26

24-25

11399

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

 

 

25

25

 

11964

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

 

 

25

25

26-28

11400

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

 

 

22

22

 

11963

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

 

 

22

22

 

11965

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

 

 

22

22

29.

5293

Klugiewicz

Hanna

Sokół  Gniewkowo

2013

 

22

 

22

30-32

10631

Mazurek

Lena

UKS TOP Solec Kujawski

2012

 

 

16

16

 

12169

Mróz

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

 

 

16

16

 

12171

Futyma

Aleksandra

BOSiR ULKS Barcin

2015

 

 

16

16

33-34

6753

Jamroży

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

 

 

10

10

 

11966

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

 

 

10

10

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz