Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj22
tydzień31
miesiąc31
wszystkie341279

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow III WTK Juniorów
III WTK Juniorów 19/20 Drukuj

 

      

III WTK Juniorów 2019/20

   
   

19.01.2020 Gniewkowo

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

70

awans do III Grand Prix

2.

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

66

 

3.

2025

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

62

 

4.

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

59

 

5.

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

57

 

6.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

55

 

7.

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

53

 

8.

2410

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

51

 

9.

3278

Franc

Igor

Gwiazda Bydgoszcz

2005

50

 

10.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

48

 

11-12

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

45

 

 

2398

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

2006

45

 

13-16

3597

Maruszak

Jakub

LUKS Chełmno

2002

39

 

 

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

39

 

 

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

39

 

 

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

39

 

17-24

2402

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

28

 

 

4481

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

28

 

 

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

28

 

 

5589

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

28

 

 

2027

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

28

 

 

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

28

 

 

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

28

 

 

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

28

 

25-32

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

16

 

 

2020

Grocki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

16

 

 

4485

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

 

 

7358

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

16

 

 

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

16

 

 

6381

Barganowski

Stanisław

Flisak Złotoria

2004

16

 

 

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

 

 

5624

Wieczorek

Mateusz

Energa KTS Toruń

2004

16

 

33-38

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

11

 

 

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

11

 

 

917

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

2004

11

 

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

11

 

 

10926

Brejza

Mateusz

IKTS Noteć Inowrocław

2010

11

 

 

6651

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2004

11

 
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz