Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Mistrzostwa Woj. 2020
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień80
miesiąc489
wszystkie344430

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2019/2020 arrow Kadet za sezon 19/20
Kadet za sezon 19/20 Drukuj

       

Kadeci za sezon 2019/20 (3 najl. wyniki)

         
                     

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

82

70

82

144

308

2.

3278

Franc

Igor

Gwiazda Bydgoszcz

2005

101

82

101

91

293

3.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

70

60

74

81

225

4.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

70

70

57

81

221

5.

919

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

52

52

41

67

171

6.

232

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

48

54

0

64

166

7.

2398

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

54

50

54

0

158

8.

5628

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

40

44

52

61

157

9.

3093

Małecki

Patryk

Emdek Bydgoszcz

2006

46

46

0

57

149

10.

7359

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

40

44

57

141

11.

5604

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

38

38

41

61

140

12.

2019

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

33

24

33

50

116

13.

926

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

33

13

33

50

116

14.

5608

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

42

24

38

0

104

15.

4666

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

13

42

46

0

101

16.

4667

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

24

13

24

50

98

17.

5603

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

24

24

50

0

98

18.

6069

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

50

48

0

0

98

19.

3581

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

44

13

38

0

95

20.

5062

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

33

33

24

0

90

21.

4478

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toruń

2006

9

24

13

50

87

22.

3083

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

0

33

48

0

81

23.

4668

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

24

33

24

0

81

24.

6800

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

13

0

13

50

76

25.

241

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

38

38

0

0

76

26.

4479

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

13

33

24

0

70

27.

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

24

24

13

0

61

28.

5061

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

0

24

33

0

57

29.

7364

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

13

24

0

50

30.

3088

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

13

24

13

0

50

31.

7344

Zaborowski

Igor

Olimpia Unia Grudziądz

2008

24

0

24

0

48

32.

5057

Czekała

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

2008

24

24

0

0

48

33.

5584

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

0

13

33

0

46

34.

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

13

13

13

0

39

35.

5556

Dereszewski

Michał

Energa KTS Toruń

2007

0

13

24

0

37

36.

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

0

9

24

0

33

37-38

7341

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

0

0

0

24

 

6812

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2007

24

0

0

0

24

39-40

5552

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

0

9

13

0

22

 

4833

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

9

13

0

22

41.

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

0

9

8

0

17

42.

5625

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

0

0

13

0

13

43.

10251

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

0

13

0

0

13

44-45

3095

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

13

0

0

0

13

 

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

13

0

0

0

13

46-48

5059

Krzewiński

Mikołaj

LZS Jastrzębie

2006

0

9

0

0

9

 

4831

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

9

0

0

9

 

7343

Czekała

Marek

Olimpia Unia Grudziądz

2006

0

9

0

0

9

49.

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2009

9

0

0

0

9

50-58

5557

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

0

0

8

0

8

 

6378

Czyż

Antoni

Flisak Złotoria

2006

0

0

8

0

8

 

6379

Czyż

Franciszek

Flisak Złotoria

2008

0

0

8

0

8

 

6384

Pieszak

Stanisław

Flisak Złotoria

2008

0

0

8

0

8

 

10926

Brejza

Mateusz

IKTS Noteć Inowrocław

2010

0

0

8

0

8

 

10899

Frąckiewicz

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

0

0

8

0

8

 

10874

Czerwiński

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

0

0

8

0

8

 

6796

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

0

0

8

0

8

 

 

Gondek

Miłosz

Kusy Laskowice

2007

0

0

8

0

8

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz