Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow II WTK Kadetek
II WTK Kadetek 22/23 Drukuj

       

II WTK Kadetek 2022/23

20.11.2022 Grudziądz

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

II

1.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

60

awans do II Grand Prix

2.

6380

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

57

3.

4760

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

54

4.

5226

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

52

5.

2027

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

50

6.

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

48

7.

2686

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

46

8.

1700

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

44

9.

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

42

10.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

40

11-12

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

38

 

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

38

13-16

3025

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

33

 

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR-ULKS Barcin

2012

33

 

10817

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sepólno

2008

33

 

3016

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

33

17-21

6384

Szoch

Izabela

EMDEK Bydgoszcz

2010

27

 

4547

Tołysz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

27

 

3013

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

27

 

2030

Szal

Agata

BOSiR-ULKS Barcin

2012

27

 

5555

Maćkowska

Patrycja

UKS OSiR Brodnica

2009

27

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz